Відстояти право на працю

ПРМТУ відстоює в суді конституційне право на працю охоронців Ізмаїльської філії АМПУ, які потрапили під скорочення.

ПРМТУ захистила права моряка

ПРМТУ захистила права моряка у спорі проти Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

З Днем Конституції України

З Днем Конституції України, дорогі українці!

Life At Sea 2022

У 2020 році ITF Seafarers' Trust отримав майже 3000 заявок на конкурс «Still At Sea», в яких задокументовано реальний досвід моряків, які працювали під час пандемії COVID-19 та кризи змін екіпажів. У 2021 році, під час конкурсу «Out of Sight», ITF Seafarers' Trust отримав безліч портретів моряків, демонструючих точне уявлення про умови життя та роботи в морі.

Day of the seafarer 2022

Dear seafarers!

Тимчасовий захист на території Іспанії

Відповідно до Договору про асоціацію, який ЄС уклав з Україною у 2017 році, для громадян України при в’їзді на територію Іспанії потрібно мати лише біометричний паспорт. Без отримання тимчасового захисту вона можуть легально перебувати на території Шенгенського простору 90 днів.

Тимчасовий захист на території Нідерландів

Мешканці України можуть в’їжджати до Королівства Нідерландів без візи завдяки Договору про асоціацію, який ЄС уклав з Україною у 2017 році.

Тимчасовий захист у Німеччині

Відповідно до Листа Федерального міністерства внутрішніх справ Німеччини від 14.03.2022 року у більшості випадків для підтвердження громадянства України у Німеччині необхідно надати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Тимчасовий захист на території Республіки Болгарія

У зв’язку з надзвичайною ситуацією в’їзд на територію Болгарії для людей, що тікають від війни в Україні, дозволено тим, хто:

Гарантувати українським морякам вільне перетинання кордону

Як ми вже повідомляли, VI Конгрес Європейської федерації транспортників в особі більш ніж 400 його учасників підтримав екстрене звернення ПРМТУ із закликом звернутися до Європейської комісії та Уряду України з проханням гарантувати українським морякам вільне перетинання кордону з метою роботи на торгових судах.

ITF та ETF започаткували фонд допомоги для українських транспортників

Міжнародна федерація транспортників (ITF) та Європейська федерація транспортників (ETF) спільно заснували фонд солідарності для підтримки українських членських організацій у їхній щоденній роботі у умовах військового стану в Україні.

Port State Control Awareness

Завершився онлайн вебінар, організований ПРМТУ та «Херсонським морським спеціалізованим тренажерним центром/ХМСТЦ / KMSTC» на тему Port State Control Awareness.

Thank you for your attention!
Please fill in the form below, and we will be happy to answer your question!

Thank you for contacting us!