Перші кроки на борту

Просування по кар'єрних сходах на борту судна вимагає такої ж наполегливої праці, цілеспрямованості та наполегливості, що і в інших сферах діяльності. Удача також грає важливу роль в цьому.

На підтримку капітана Гаврилова

На адресу Профспілки робітників морського транспорту України продовжують надходити листи на підтримку затриманого в Шрі-Ланці капітана судна AVANT GARDE, громадянина України Геннадія Гаврилова.

Не дайте себе обдурити!

У Профспілку робітників морського транспорту України надійшла інформація про чергову схему обману моряків. Компанія, яка називає себе Oceania Recruitment Center, маскуючись під дочірню компанію AAL Shipping Company, обманним шляхом виманює гроші у моряків.

Ормузьку протоку оголошено зоною підвищеної небезпеки

Після ряду інцидентів в затоці Омана і, зокрема, в Ормузькій протоці, за останні 12 тижнів, Міжнародний переговорний форум (IBF) оголосив Ормузьку протоку Тимчасовою зоною підвищеного ризику. Це означає, що моряки, які зазнали нападу в даній зоні, мають право на бонус і подвійну компенсацію в разі смерті або втрати працездатності.

Фінансова грамотність моряків

На численні прохання моряків Профспілка робітників морського транспорту України організувала для членів ПРМТУ семінар на тему: «Фінансова грамотність моряків».

ПРМТУ презентувала пакет пропозицій для підвищення якості надання послуг морякам

У зв'язку з критичною ситуацією, що склалася в сфері надання адміністративних послуг українським морякам, Профспілка робітників морського транспорту України організувала сьогодні координаційну зустріч з представниками Міністерства економічного розвитку України та міжнародними експертами. Це - представники Міжнародної організації праці в Україні, Міністерства фінансів США, Посольства США в Україні, проектів USAID, Офісу реформування адміністративних послуг (EDGE) та інші експерти в сфері морського транспорту.

На Президії ЦР ПРМТУ обговорили ситуацію в національній системі підготовки та дипломування моряків

8 серпня 2019 року в Кієві в будівлі Федерації профспілок України відбулося ХХI засідання Президії Центральної ради ПРМТУ, основною метою якого стало обговорення катастрофічної ситуації, що склалася в національній системі підготовки та дипломування моряків.

Керівництво ПРМТУ зустрілося з представником ОБСЄ в Україні

Сьогодні офіс Профспілки робітників морського транспорту України з робочим візитом відвідала Спостерігач місії ОБСЄ в Україні Ірен Баллестерос, де зустрілася з Головою ПРМТУ Михайлом Кірєєвим і його Першим заступником Олегом Григорюком.

ПРМТУ і МОП провели інтерактивний тренінг для моряків і їх близьких

Здоров'я - це цінність, яку всім нам необхідно берегти. У сучасних умовах дуже важливо турбуватися про свій добробут.

Майбутні курсанти приєднуються до ПРМТУ

Сьогодні в актовій залі Національного університету «Одеська морська академія» пройшли загальні збори курсантів, які вступили на перший курс денної форми навчання.

Перші результати анкетування ПРМТУ

Шановні моряки!

Журналісти за зміни - соціальні питання на першу смугу

В Одесі з триденним візитом перебуває делегація журналістів з Грузії, Азербайджану, Вірменії, Молдови, Білорусі, України та Росії. Тут вони беруть участь в тренінгу на тему: «Журналісти за зміни - соціальні питання на першу смугу». Організовано захід представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на Ваше запитання!

Дякуємо за звернення!