Зустріч з профспілковим активом ХДМА

Перший заступник Голови ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з профактивом Херсонської державної морської академії.

ПРМТУ зустрівся з моряками Херсону

До семінарів ПРМТУ все більше інтересу з боку моряків, які прекрасно розуміють, що дізнатися про актуальні події в морському світі, отримати відповіді на хвилюючі питання, роз'яснення, можна тільки від досвідчених фахівців Профспілки.

Антоніна Шкамерда стала хрещеною матір'ю вiйськового корабля

23 квітня на київському суднобудівельному підприємстві ПрАТ «Кузня на Рибальському» спустили на воду новий корабель спеціального призначення для ВМС України.

Моряки вивчали тему конструктивності в конфлікті

Погодьтеся, повністю уникнути конфліктів як в ділових, так і в особистих відносинах просто неможливо. Але в певних межах ними можна управляти. Для цього потрібно навчитися розрізняти форми поведінки в конфлікті і варіанти наслідків.

У Лондоні проходить засідання Виконавчого комітету ITF

Сьогодні вранці в головному офісі Міжнародної федерації транспортників (ITF) в Лондоні почалося засідання Виконавчого комітету ITF - керівного органу Федерації в період між її конгресами.

ITF запустила кампанію проти Blumenthal

Міжнародна федерація транспортників (ITF) запустила кампанію проти німецької судноплавної компанії Johann M. K. Blumenthal.

Людський фактор в морській автоматизації

11 квітня в Саутгемптоні, Великобританія, пройшла конференція «Людський фактор в морській автоматизації» за участю ПРМТУ і курсантів Національного університету «Одеська морська академія» та Херсонської державної морської академії. Організатором Конференції виступив Міжнародна рада морських роботодавців (IMEC).

С днем визволення, Одеса!

10 квітня Одеса святкує 75-у річницю визволення від німецько-фашистських загарбників.

Морякам розповіли про актуальні питання в морській галузі

Інформаційна робота з моряками - важливий напрямок діяльності Профспілки робітників морського транспорту України.

ПРМТУ застерігає моряків

До Профспілки робітників морського транспорту України надійшла інформація від моряка, який знаходиться на борту судна AXIS (IMO 9041502, прапор Панами) на рейді порту Котону, Бенін.

Курси морської англійської

Шановні моряки-члени ПРМТУ!

Прапор Греції більше не є світовим лідером з дедвейту

Станом на 6 березня 2019 року флот грецьких судноплавних компаній склав 4 017 суден різних категорій загальним дедвейтом 339,54 млн. тонн і чистою вантажопідйомністю 198.16 млн. т. Це на 131 судно, 2,37 млн. тонн дедвейту і 1,12 млн. тонн менше, ніж у минулому році.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на Ваше запитання!

Дякуємо за звернення!