Премьера спектакля для моряков

Профсоюз пригласил моряков-членов ПРМТУ с семьями провести вечер в кругу друзей и коллег в ЕКЦ Beit Grand.

Сенегал ратифицировал MLC, 2006

19 сентября 2019 года Сенегал стал 94 страной-участницей MLC, 2006, которая устанавливает минимальные стандарты труда и жизни всех моряков на борту судов.

Профспілка має намір зруйнувати плани Maersk

Судноплавна компанія Maersk розробила план Project Lion, спрямований на скорочення витрат компанії за рахунок витрат на екіпаж, в тому числі за рахунок зниження заробітної плати і змін умов праці.

Нова платформа CrewingCenter для моряків

Ми вже повідомляли про новітню платформу для пошуку роботи в морі CrewingCenter.

Олег Григорюк обраний віце-президентом IFSMA

26-27 вересня в місті Гельсінкі, Фінляндія, проходить 45-а Генеральна Асамблея Міжнародної федерації асоціацій морських капітанів.

Сьогодні Всесвітній день моря

26 вересня Всесвітній день моря. У цьому році він проходить під гаслом «Зміцнення ролі жінок в морському співтоваристві».

ПРМТУ організувала тренінг для дружин моряків

Дружина моряка - це теж свого роду професія. Очікування коханої людини з рейса, складність у вихованні дітей без чоловіка, тривога - ці емоції відчуває кожна дружина моряка.

Коли профспілкова підтримка і солідарність приходять на допомогу

На завершальній сесії інспекторам ITF був показаний фільм, що розповідає історію ITF інспектора з США, порт Х'юстон, Шве Тун Аунга, в минулому громадянина Бірми.

Міжнародний морський профспілковий рух виступає на захист капітана Гаврилова

Окремий блок завершальної загальної сесії був присвячений справі українського капітана Геннадія Гаврилова, ролі в ньому Профспілки робітників морського транспорту України, шрі-ланкійської профспілки - членської організації ITF, і, звичайно ж, Міжнародної федерації транспортників.

Семінар інспекторів ITF: насичений і плідний тиждень

Після роботи по регіонах всі ITF інспектори знову зібралися разом у великому конференц-залі для завершальної семінар сесії.

Інспектори ITF розробляли проекти регіональних кампаній

Заключний день Всесвітнього семінару ITF інспекторів у Коломбо, Шрі-Ланка, - день підведення підсумків, збору відгуків та коментарів, а також обговорення планів на майбутнє.

Михайло Кірєєв зустрівся з представниками компанії Solstad Offshore ASA

5 вересня в офісі ПРМТУ відбулася зустріч Голови Профспілки Михайла Кірєєва з представниками судноплавної компанії Solstad Offshore ASA в особі операційного директора Тора Йохана Твейта, менеджерів суден - Ойвінда Фагервіка, Гарі Каннінгема, Ендрю Лінаса і крю-менеджером Solstad Offshore Ukraine Глібом Григорюком.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на Ваше запитання!

Дякуємо за звернення!