Український моряк отримав нагороду IMO

14 серпня 2020 року український моряк Михайло Миронюк був відзначений подякою Міжнародної морської організації (IMO) за рішучість і лідерські якості, проявлені ним під час піратського нападу на судно ANUKET AMBER.

ITF допоміг викупити паспорта українських моряків у турецького готелю

Сьогодні рано вранці 6 моряків, кинутих недобросовісним посередником в місті Карасу (Туреччина), благополучно повернулися додому.

Українські моряки визнані державами Європейського Союзу

За даними звіту EMSA - децентралізованого агентства Європейського Союзу, що забезпечує контроль за виконанням європейського законодавства в сфері морської безпеки, - станом на 31 грудня 2019 року Україна потрапила в список лідерів серед країн, що не входять в ЄС за кількістю офіцерів, які мають сертифікати відповідності, визнані державами-членами ЄС.

Даємо старт новому сезону інформаційних семінарів для членів Профспілки!

Сьогодні ми знову говорили з моряками про оподаткування доходів і пенсійне забезпечення.

УВАГА: ПОДІЇ В БЕЙРУТІ

Зв'яжіться з нами, якщо вам відомо щось про українських моряків, які могли перебувати на суднах в порту Бейрута, Ліван, під час трагічних подій 4 серпня 2020 року.

Відновлення змін в ОАЕ

Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) відновлюють зміни екіпажів у всіх своїх портах і акваторіях.

Інцидент на борту судна JAEGER успішно вирішено

Менеджмент Eagle Bulk - одного з найбільших судновласників-операторів у США, повідомив Профспілку робітників морського транспорту України про успішне вирішення інциденту на борту судна JAEGER (IMO 9284843, MHL).

ITF і ПРМТУ допомагають репатріювати українських моряків, кинутих шахраєм в Туреччині

Сьогодні в Морському інформаційному центрі ПРМТУ за підтримки Міністерства закордонних справ України відбулася зустріч з моряками і родичами моряків, які постраждали від шахрайських дій компанії «Харатян Крю Менеджмент».

Моряки, які застрягли в Туреччині, скоро повернуться додому

Тільки вчора відбулася зустріч з родичами моряків, які були обдурені посередніком в працевлаштуванні і залишені в Туреччині, а вже сьогодні, 4 серпня, Профспілка робітників морського транспорту України отримала з головного офісу Міжнародної федерації транспортників (ITF) в Лондоні підтвердження того, що кошти на репатріацію моряків і оплату заборгованості за готель і харчування будуть виділені з надзвичайного фонду ITF.

Обережно - «Харатьян Крю Менеджмент»!

У Профспілку робітників морського транспорту України звернулися українські моряки, які застрягли в місті Карасу в очікуванні посадки на судна ARIF CAPTAIN (IMO 7721897, прапор Туреччини) і RACHEL BORCHARD (IMO 9212010, прапор Маршаллови острови).

Обмеження в результаті безвідповідальності

Нова хвиля обмежень: як безвідповідальність деяких моряків і операторів ставить під загрозу зміни екіпажу в усьому світі

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 июля - Всемирный день противодействия торговле людьми

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на Ваше запитання!

Дякуємо за звернення!