Моряки соревновались в эрудиции и смекалке

Сегодня Профсоюз работников морского транспорта Украины вот уже во второй раз организовал для семей моряков-членов ПРМТУ интеллектуально-развлекательную игру от проекта City Quiz.

«Україна – морська держава. Так було, так є, і так завжди буде»

Именно с таких слов начал свое выступление Президент Украины Петр Порошенко в рамках рабочего визита в Придунайский регион 12 февраля 2019 года.

В АМПУ подвели итоги работы за 2018 год

7 февраля в Национальном университете «Одесская морская академия» состоялось расширенное совещание по итогам работы ГП «Администрация морских портов Украины» в 2018 году и перспективам его развития на 2019 год с участием представителей руководящего состава аппарата управления предприятия, руководящих подразделений и представителей профсоюзных организаций, действующих в филиалах АМПУ.

Круглый стол по вопросу повышения тарифов в морских тренажерных центрах

Сегодня в Морском юнион центре состоялся круглый стол, на котором обсудили один из самых животрепещущих вопросов для украинских моряков. Организатором встречи выступил Профсоюз работников морского транспорта Украины.

Ще 8 українських моряків затримані за кордоном

ПРМТУ стало відомо, що 30 січня 2019 року в результаті проведення міжнародної операції по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, в 300 км від мису святого Вікентія (провінція Алгарве, Португалія), в нейтральних водах було затримано судно SEA SCAN 1 (IMO 8417352), на борту якого було виявлено 2,5 тонни наркотичної речовини (кокаїну).

У МКТФ вибирали «Кращого штурмана»

У морехідному коледжі технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія» пройшла щорічна інтелектуальна олімпіада на звання «Кращий штурман» в рамках тижня спеціальності «Судноводіння на морських шляхах».

У ОНМУ відбулося засідання Вченої ради

Сьогодні Голова Профспілки робітників морського транспорту України Михайло Кірєєв взяв участь в засіданні Вченої ради Одеського національного морського університету.

З днем народження, ПРМТУ!

30 січня Профспілка робітників морського транспорту України відзначає свій 27-й день народження.

Розширене засідання профкому профорганізації ХМТП

28 січня за сприяння ПРМТУ відбулося розширене засідання профкому профорганізації ХМТП, на якому обговорювалися питання щодо реалізації проекту концесії у Херсонському морському торговому порту.

З Днем Соборності України!

Сьогодні українці відзначають День Соборності – день, який символізує єдність земель України.

З приводу тарифів в центрах підготовки моряків

ПРМТУ отримала безліч звернень від моряків, які обурені різким підняттям тарифів в центрах підготовки моряків.

Керівництво ПРМТУ зустрілося з представниками ОБСЄ

Голова Профспілки робітників морського транспорту України Михайло Кірєєв і його Перший заступник Олег Григорюк провели робочу зустріч зі спостерігачами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Теодоросом Муцокосом і Маринкою Франуловіч. Темою стала проблематика залучення українських моряків у трафік нелегальних мігрантів.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на Ваше запитання!

Дякуємо за звернення!