Вакцинация экипажа может способствовать перезапуску круизной индустрии

Учитывая, что вакцинация является условием для завершения пандемии COVID-19, весьма странно, что до сих пор не имеет места открытая дискуссия о потенциальном значении вакцинации для возобновления круизов.

Сингапур с 11 января 2021 года вводит систему трансфера моряков при смене экипажа

Морская и портовая администрация Сингапура (MPA Singapore) с 11 января 2021 года вводит в действие процедуру трансфера экипажей на морские суда и с них в целях совершенствования механизма смены экипажей.

Офис Профсоюза временно работает дистанционно

Уважаемые члены Профсоюза работников морского транспорта Украины!

Признать моряков ключевыми работниками

15-17 декабря 2020 года состоялся Международный онлайн форум по вопросам практического применения Конвенции 2006 года о труде в морскому судоходстве, в работе которого участвовало более 150 делегатов со всего мира.

Терміново! До уваги моряків!

23 грудня 2020 року Окружним адміністративним судом м.Києва винесено ухвалу про забезпечення адміністративного позову, заявленого до Кабінету Міністрів України та Міністерству інфраструктури України про визнання протиправними та нечинними низки нормативно-правових актів, прийнятих у зв'язку з ліквідацією Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків, передачею її функцій Морській адміністрації України, а також для забезпечення виконання Морською адміністрацією України функції з дипломування моряків, в тому числі в частині організації роботи Державних кваліфікаційних комісій.

ПРМТУ відстоює права українських моряків на національному рівні

22 грудня 2020 року під керівництвом Міністра інфраструктури Владислава Криклія була проведена чергова робоча зустріч з обговорення змін до Положення про звання осіб командного складу морських суден та порядок їх присвоєння, а також до Порядку роботи Державних кваліфікаційних комісій.

ПРМТУ відстояв права незаконно звільнених контролерів

Одеським апеляційним судом прийнято перші рішення про поновлення на роботі незаконно звільнених контролерів на контрольно-пропускному пункті загону охорони морського порту СМБ Ізмаїльської філії ДП “АМПУ”.

Дві історії

У цій статті ми розповімо вам дві історії. Історії українських моряків, яких на життєвому шляху підстерегла біда. На момент публікації наші історії не можуть похвалитися радісними кінцівками, однак ми дуже сподіваємося, що добра розв'язка не за горами; що лікування вже ось-ось принесе такий бажаний результат, і чорна смуга залишиться позаду. Обидві наші історії про онкологію. І про те, що необов'язково боротися з недугою самотужки; що допомога може прийти, звідки не чекаєш.

МІУ продовжило українським морякам дію документів з простроченим терміном

Як повідомляє Міністерство інфраструктури України, термін дії виданих в Україні сертифікатів і паспортів моряків, які перебувають в рейсі, продовжений до 30 червня 2021 року.

Опитування ITF на тему кризи змін екіпажів

ITF і ПРМТУ запрошують українських моряків, які в даний момент знаходяться на судні і не можуть покинути його борт через обмеження на переміщення і подорожі, введені світовими урядами у відповідь на пандемію, взяти участь в опитуванні.

«Я три доби вмирав»

Історія людини, яка вижила в катастрофі Bourbon Rhode

Семинар для моряків: Ballast water system

Сьогодні в Морському юніон центрі пройшов ще один спільний семінар від ПРМТУ і освітнього проекту для моряків EdMarine.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!