Золота нагорода ITF за захист інтересів транспортників

На 46-му Конгресі ITF Михайло Кірєєв, перший заступник Голови ПРМТУ, був удостоєний Золотої нагороди, що символізує визнання його непохитної відданості справі працівників транспорту в усьому світі.

Протягом 19-ти років, до 2021-го року, Михайло Кірєєв очолював Профспілку робітників морського транспорту України, тож ця нагорода підкреслює невтомні зусилля у захисті та просуванні інтересів транспортників, а також у збереженні профспілкових свобод і прав.

Нагороду вручив новообраний Генеральний секретар ITF Стівен Коттон. У своїй промові Михайло Кірєєв висловив щиру вдячність за таке визнання та підтвердив свою рішучість продовжувати боротьбу за права транспортників: «Справжню силу та міць Профспілки я відчув на 37-му Конгресі ITF у Женеві. А сьогодні я тут, несподівано отримую цю нагороду вищого ступеня! Хочу щиро подякувати керівництву ITF, а також усім присутнім братам і сестрам за вашу підтримку!». Це визнання - важливий крок у розвитку профспілкового руху та стимул для всіх, хто бореться за справедливість у транспортній сфері.

Більше новин з тегом #Моряки

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ПРМТУ

Щодо складання у 2025 році єдиного державного кваліфікаційного іспиту здобувачами освіти за спеціальністю 271 «Морський та внутрішній водний транспорт»

Підтримка українських працівників морського транспорту: захист прав та допомога

Голова ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся із Постійним представником України при ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві Євгенією Філіпенко. Основна увага була зосереджена на питаннях підтримки українських працівників морського транспорту та захисту їхніх прав як в Україні, так і за її межами.

ПРМТУ працює над гідними умовами праці для моряків та портовиків

Голова Профспілки робітників морського транспорту України Олег Григорюк провів низку продуктивних зустрічей з представниками Міжнародної організації праці (МОП).

Схвалено Керівництво з справедливого поводження з моряками, затриманими за підозрою у вчиненні злочинів

З 26 по 28 листопада цього року в штаб-квартирі Міжнародної організації праці в Женеві проходило засідання Спільної тристоронньої робочої групи Міжнародної організації праці (МОП) та Міжнародної морської організації (ІМО), на якому було схвалено Керівництво з справедливого поводження з моряками, затриманими за підозрою у вчиненні злочинів.

Дякуємо за звернення!