Молодь

Сьогодні у світовому профспілковому русі немає жодної профспілкової організації, яку б не турбувала проблема залучення в свої ряди молоді. Захищати молодь, дати їй можливість самореалізуватися, відчути себе частиною громадянського суспільства – ось завдання, які ставлять перед собою профспілкові організації.


Профспілка робітників морського транспорту України веде свою молодіжну політику на основі норм міжнародних конвенцій і стандартів, з метою захисту соціально-економічних, культурних та духовних інтересів учнів, студентської та працюючої молоді, віком до 35 років. Початком молодіжного руху ПРМТУ став 2002 р., коли на IV З'їзді ПРМТУ Головою Профспілки був обраний Кірєєв Михайло Іванович. Пильна увага до молодіжного напрямку в морській галузі була пов'язана з тим, що на той момент чисельність молоді в рядах членів Профспілки становила майже 23 000 чоловік (32% від загальної чисельності), з них 12 000 – студентська молодь.


З 2002 року на підставі рекомендацій Центральної ради ПРМТУ з розробки та укладення колективних договорів, на деяких підприємствах галузі в колдоговір був включений новий розділ «Робота з молоддю», який передбачав розширення прав і гарантій працюючої молоді щодо соціально-економічного захисту, професійного зростання, гідного рівня заробітної плати, відновлення інституту наставництва. Відповідно до молодіжної політики, Профспілка робітників морського транспорту України проводить навчання молодих профспілкових лідерів, членів Молодіжної ради ПРМТУ і профактивістів. З об'єктивних причин, таким як складна політична і економічна ситуація в країні, а також несприятлива демографічна обстановка, чисельність молоді в ПРМТУ станом на кінець 2017 року становить майже 11 000, з них майже 7 000 – це студентство.


Представники Молодіжної ради ПРМТУ входять до складу молодіжних об'єднань Міжнародної федерації транспортників (ITF) Європейської федерації транспортників (ETF) і Федерації профспілок України (ФПУ).


Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!