Чорноморська первинна профспілкова організація моряків

Захищаемо права моряків з 2006 року

Черноморская первинна профспілкова організація моряків (ЧППОМ) була створена в 2006 році і сьогодні об'єднує близько 52 тис. українських моряків, які працюють на судах під іноземним прапором.

Створюємо та підтримуємо позитивний імідж українського моряка на міжнародному ринку праці

Постійно ведемо переговори з судновласниками з лідируючих на морському ринку країн, забезпечуючи привабливість українських моряків і відстоюючи для них комфортні умови роботи, її оплати та відпочинку

Допомагаємо перетворити колег в близьких друзів і зміцнити сімейні узи

Регулярно проводимо навчальні семінари для моряків, а також сімейні кінопокази, заходи і свята

Звернення

Олега Григорюка, Голови

Шановні моряки,


Ваш внесок у морську справу та ваша самовідданість є надзвичайно важливими для міжнародного морського спільноти. Ви не лише гідно представляєте нашу країну по всьому світу, а й забезпечуєте рух товарів для глобальної економіки та зберігаєте безпеку на морі.


Чорноморська первинна профспілкова організація моряків стоїть на варті ваших прав та інтересів. Ми присвячені підтримці вашого благополуччя, забезпеченню безпеки на робочому місці та соціальних гарантій.

Будьте певні, що ми продовжуватимемо працювати для захисту ваших інтересів, і відстоювати ваші права перед роботодавцями та органами влади. Ваша професійна майстерність і відданість заслуговують на найвищу оцінку та підтримку.

Не сумнівайтеся звертатися до нас у випадку будь-яких питань чи проблем. Ми завжди готові допомогти вам.

Бажаю вам міцного здоров'я, стабільності на морі та успіхів у вашій благородній справі!


Стати членом профспілки просто!

 • 1.
  Написати заяву
 • 2.
  Заповнити анкету
 • 3.
  Оплатити внески
приєднатися

15 переваг члена профспілки

1. Пріоритетне право звернення до ITF інспектору

150 ITF інспекторів по всьому світові, в першу чергу, обробляють претензії моряків, які перебувають на обліку в національних профспілках в своїх країнах.

2. Захист трудових та економічних інтересів

При виникненні трудового конфлікту з роботодавцем Профспілка представляє та захищає інтереси моряка.

3. Соціальний захист

ПРМТУ забезпечує представництво і захист соціальних інтересів українських моряків.

4. Безкоштовні консультації при працевлаштуванні

Доступ до унікальної бази даних ITF дозволяє фахівцям ПРМТУ отримати інформацію про практично будь-яке судно чи його власника.

5. Безкоштовна юридична допомога

Члени ПРМТУ отримують безкоштовну юридичну допомогу з трудових питань.

6. Безкоштовна допомога в трудовому спорі з роботодавцем

У будь-якому трудовому конфлікті моряка з роботодавцем ПРМТУ захищає інтереси моряка – веде переговори з судновласником або його представником, підтримує контакт з моряком і/або його родиною, контролює виконання умов індивідуального контракту та/або колективного договору і інших нормативно-правових актів, а також вживає дії, необхідні для позитивного для моряка вирішення конфлікту.

7. Безкоштовні інформаційні та навчальні заходи

ПРМТУ постійно проводить навчальні та інформаційні заходи, які дозволяють морякам підвищити рівень обізнаності про свої трудові права, гарантовані положеннями індивідуального контракту, колективного договору, нормами національного та міжнародного законодавства. Крім того, Профспілка регулярно виносить на обговорення з членами ПРМТУ різні актуальні питання, як, наприклад: пенсійне забезпечення, зміни в банківській системі України, мобілізація, альтернативні способи забезпечення пасивного доходу, питання медичного характеру та багато іншого.

8. Медичне забезпечення

У разі необхідності члени ПРМТУ отримують матеріальну підтримку на лікування або покриття медичних витрат.

9. Участь у міжнародних проектах

Як єдина морська членська організація ITF в Україні, ПРМТУ організовує і приймає участь у різних міжнародних проектах, що дозволяє морякам, членам ПРМТУ, отримувати додаткові переваги.

10. Матеріальна підтримка у важких життєвих ситуаціях

Профспілка надає матеріальну допомогу морякам, які потрапили в складну фінансову ситуацію.

11. Участь в розважальних заходах

ПРМТУ регулярно проводить розважальні заходи для моряків, участь в яких є абсолютно безкоштовною для членів Профспілки. Ознайомитися з майбутніми заходами можна в розділі МОРЕ.

12. Запрошення на дитячі та сімейні свята

ПРМТУ регулярно проводить сімейні та дитячі заходи для моряків. Участь в заходах також є безкоштовною для моряків, членів Профспілки.

13. Отримання ексклюзивної інформації через ПРМТУ і його видання

ПРМТУ на постійній основі відбирає саму корисну та актуальну інформацію для моряків. Ознайомитися з публікаціями можна в розділі МЕДІА та БАЗА ЗНАНЬ.

14. Доступ до знижок і програм лояльності

Знижка 30% на курси в Центрі підготовки моряків «АВАНТ», знижка 15% в Херсонському морському спеціалізованому тренажерному центрі на наступні курси: Full Mission Engine Room Simulator, Class Type A (DNV-GL), Engine Room Simulator, Class Type C (DNV -GL), DP Operation Simulator, Class Type C (DNV-GL), Full Mission DP2 / 3 Offshore Vessel Simulator, Class Type A (DNV-GL), DP Operation Simulator, Briefing Room, GMDSS Simulator, Class # 1, GMDSS Simulator, Class # 2. Крім того, можливість безкоштовно підвищити рівень володіння англійською мовою, а також інші програми лояльності.

15. Компенсація витрат на оздоровлення

Члени ПРМТУ отримують часткову компенсацію витрат на лікування та санаторно-курортне відновлення. Детальніше в розділі МОРЕ – СОЦІАЛЬНІ ПРОГРАМИ.

П'ять поширених міфів

 1. Профспілка підконтрольний судновласнику або крюингу.

  Ні, Профспілка-це добровільна громадська організація, яка представляє сторону моряка в будь-яких переговорах з роботодавцем, будь то підвищення заробітної плати або невиплата компенсації. Профспілка завжди на стороні моряка!

 2. Профспілка - це державна установа, куди не варто звертатися, адже у них суцільна бюрократія і черги.

  Ні, Профспілка незалежна від державних органів, органів місцевого самоврядування, інших громадських організацій, політичних партій, їм не підзвітна і не підконтрольна.

 3. Профспілка передає інформацію про моряків в податкову інспекцію та інші структури.

  Категорично НІ! Передача персональних даних третім особам є незаконною. Профспілка, навпаки, відстоює позицію і інтереси моряків.

 4. Профспілка не здатна допомогти мені вирішити проблему.

  Ні, Профспілка має значною кількістю інструментів, за допомогою яких може надати допомогу у вирішенні широкого спектру питань. Головне-зверніться до Профспілки!

 5. ITF повинна і так допомагати морякам, тому мені немає сенсу вступати до Профспілки.

  Ні, ні і ще раз ні! Для будь-якого інспектора ITF буде пріоритетним звернення моряка, який є членом національної профспілки, аффилированного ITF. Якщо у вирішенні проблеми знадобиться залучення інших фахівців, то ці витрати морякам, які не є членами профспілки, необхідно буде покривати самостійно.

Дякуємо за звернення!