ВІЛ

Вірус імунодефіциту людини

Професійна спілка робітників морського транспорту України приділяє велику увагу профілактиці захворюваності на ВІЛ / СНІД серед членів Профспілки. Усвідомлюючи той факт, що працівники морської галузі, а особливо моряки, які працюють на суднах під іноземним прапором, відносяться до категорії ризику, ПРМТУ з 2005 року проводить освітні та інформаційні заходи, спрямовані на підвищення інформованості членів Профспілки з питань профілактики ВІЛ-інфекції, а також привернення уваги до цієї важливої проблеми.


У напрямку профілактики захворюваності на ВІЛ-інфекції ПРМТУ тісно співпрацює з Міжнародною федерацією транспортників (ITF HIV/AIDS) та Міжнародною організацією праці (ILO Labor Standarts on HIV/AIDS).


ПРМТУ регулярно проводить інформаційні кампанії серед курсантів і студентів морських навчальних закладів; організовує безкоштовне анонімне тестування на ВІЛ для членів Профспілки; проводить інформаційні сесії із залученням сертифікованих тренерів Міжнародної організації праці, психологів і лікарів для членів Профспілки, а також надає консультаційну допомогу членам Профспілки, які зіткнулися з ВІЛ.


1 січня 2018 року ПРМТУ спільно з Міжнародною федерацією транспортників стали ініціатором запуску пілотного проекту в Херсонської державної морської академії. В рамках цього проекту в навчальний план курсантів 3-го курсу був введений спеціалізований модуль, спрямований підвищити інформованість курсантів щодо ВІЛ.


Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!