Страхування

З 2016 року, в рамках спільного проекту Міжнародної федерації транспортників (ITF), компанії V.Ships та Профспілки працівників морського транспорту України, українським морякам компанії V.Ships надається комплексне медичне страхування на березі у період між контрактами. Привілеями даного проекту можуть скористатися і члени сімей моряків.


До сьогоднішнього дня учасники проекту могли отримати безкоштовну медичну допомогу у низці медичних закладів виключно на території України. У зв'язку із ситуацією в нашій країні, до 31 серпня 2022 року страхове покриття було розширено на всі країни Європи.


Це означає, що моряки та їхні сім'ї, які перебувають у будь-якій країні Європи (за винятком російської федерації), можуть скористатися вже існуючою процедурою для організації відвідування медичного закладу в європейській країні.


Для призначення консультації або обстеження члену програми страхування необхідно зв'язатися з Marine Benefits одним із трьох способів:

 • зателефонувати за номером гарячої лінії Marine Benefits 24/7 Support Hotline, який знаходиться на звороті вашої членської картки;
 • за допомогою цілодобового сервісу "онлайн-консультант" на сайті компанії https://marinebenefits.no/contact/; там можна знайти всі способи зв'язку з Marine Benefits;
 • у мобільному додатку Marine Benefits.

 • Отримавши звернення, Marine Benefits видасть відповідний лист-підтвердження, і член програми зможе отримати необхідний медичний сервіс, який згодом буде сплачено компанією Marine Benefits.


  З медичних питань ви можете звертатися:

  за телефонами гарячої лінії +380487 737 898, +380443 610 547

  або по електронній пошті

  operator@ap-companies.com

  info@ap-companies.com


  Контакт Профспілки робітників морського транспорту України:

  +380482 429 902

  Тетяна Слободянюк slobodyanuk_tatyana@mtwtu.org.ua


  Ознайомитися з програмою більш детально ви можете, завантаживши електронні буклети, доступні нижче.


  Будьте здорові!


  Дякуємо за звернення!