ПРМТУ звертає увагу на необхідність забезпечення безпеки екіпажів суден, які прямують «зерновим коридором»

За інформацією, отриманою ПРМТУ, Міжнародною морською організацією зафіксовано декілька випадків виходу з морських портів України суден, укомплектованих лише мінімально необхідним складом екіпажу, в наслідок чого були утворені додаткові ризики для безпеки суден, їх екіпажів та вантажу під час їх слідування «зерновим коридором».

Дозволити морякам перетин державного кордону: ще один крок до вирішення питання

Професійна спілка робітників морського транспорту України висловлює вдячність та повагу народному депутатові України Олексію Леонову за дієвий та послідовний захист економічних та безпекових інтересів України, а також ефективне представництво інтересів своїх виборців – моряків – при вирішенні питання надання дозволу на перетин державного кордону України на виїзд громадянам України – членам екіпажів морських торговельних суден.

ПРМТУ продовжує роботу з надання морякам права на перетин кордону

Як повідомлялося раніше, Професійною спілкою робітників морського транспорту України направлено звернення на ім’я Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля, а також Секретаря ради Національної безпеки та оборони України (РНБО) Олексія Данилова щодо необхідності найскорішого визначення порядку надання морякам дозволу на перетин державного кордону України на виїзд для цілей забезпечення стабільних морських перевезень вантажів, у тому числі в рамках «зернової ініціативи».

За підтримки ПРМТУ та БФ «МОРТРАНС» компанія Exmar допомогла своїм морякам

Вже понад п'ять місяців українські моряки, які на момент запровадження воєнного стану перебували в Україні, не можуть залишити територію країни, щоб розпочати роботу на суднах.

Законопроект № 5371 має бути ветований

Профспілка робітників морського транспорту України закликає Президента України як гаранта додержання Конституції, прав і свобод людини і громадянина, – накласти вето на прийнятий Парламентом проект Закону #5371.

Забезпечити виїзд українських моряків! Офіційний лист ПРМТУ на адресу керівництва країни

Сьогодні Голова ПРМТУ Олег Григорюк надіслав листа на адресу Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля, Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова.

Морська освіта: НУ «ОМА»

Національний університет «Одеська морська академія»: що потрібно знати абітурієнту

Не допустити дискримінації українських моряків

Лист ФПТУ на адресу Міністра інфраструктури України

Інформаційні зустрічі із моряками

Війна в Україні – велике горе для кожного з нас. Але ми впевнені у нашій Перемозі, тому не опускаємо руки та продовжуємо працювати – кожен у своєму напрямку.

28 липня – День української державності

Сьогодні, 28 липня, Україна вперше відзначає День державності.

Підтримка сімей українських моряків та докерів у Німеччині

Як ми повідмляли раніше, Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) і німецька профспілка ver.di разом запустили благодійний проект для надання підтримки сім'ям українських моряків та докерів, що перебувають у Німеччині.

Забезпечити виїзд моряків! Діяльність ПРМТУ

Професійна спілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) з самого початку військової агресії росії проти нашої Батьківщини послідовно відстоює право українських моряків працювати на суднах, забезпечуючи міжнародні перевезення вантажів, у тому числі тих, що прямують до України та критично важливі для забезпечення оборони держави та стабільного функціонування економіки України.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!