Допомога морякам

Є проблема? Не марнуйте час!

Звертайтеся до Морського інформаційного центру

Морський інформаційний центр Професійної спілки робітників морського транспорту України за підтримки Міністерства закордонних справ України - це єдина платформа для надання невідкладної інформаційно-консультаційної допомоги українським морякам, які потрапили в кризові ситуації за кордоном, а також їх близьким родичам.


Тісна координація зусиль Департаменту Консульської служби МЗС України та Професійної спілки робітників морського транспорту України, єдиної морської членської організації ITF в Україні, дозволяють Морському інформаційному центру максимально оперативно реагувати на запити українських моряків про допомогу.


Усі послуги надаються центром БЕЗКОШТОВНО


Телефон: +38 095 5507555 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Email: sos@mtwtu.org.ua

Facebook: www.facebook.com/sosseafarer

Адреса: Гагарінське плато, 5-Б, приміщення 3, Одеса, 65062У зв'язку з дедалі більшій кількості звернень про різні шахрайські схеми, спрямованих на обман моряків і їх близьких, переконливо просимо з особливою увагою ставитися до людей, які пропонують вам допомогу у вирішенні проблеми за винагороду! Не підписуйте контракти з морськими юристами та іншими фахівцями, не переконавшись у їх компетенції.

Задати питання

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!