ITF продовжує наполягати на наданні можливості вільного пересування морякам

Міжнародна федерація транспортників (ITF) і Міжнародна палата судноплавства (ICS) вже неодноразово закликали уряди сприяти вільному пересуванню моряків.

Спільно ITF і ICS закликають уряди:

- Визначити обмежену кількість аеропортів для безпечного пересування і репатріації екіпажів.

- Розглядати моряків як ключових працівників, які надають необхідні послуги під час пандемії Covid-19, і скасувати національні обмеження, призначені для пасажирів і допоміжного персоналу.

- Виконати свої зобов'язання з підтримки ланцюжків поставок, приймаючи всі необхідні термінові заходи з цього питання.


ICS і ITF також підготували шаблони листів-дозволів для моряків, з метою допомогти владі розпізнавати їх статус ключових працівників транспорту, які працюють на законних підставах.

Судноплавні компанії можуть використовувати шаблон листа для спрощення формальностей - перекласти текст на бланк компанії, заповнити особисті дані моряка і видати заповнений сертифікат тим морякам, кому це необхідно, за умови, що моряки пройшли необхідний медичний огляд.

У листі йдеться: «Цей лист-дозвіл засвідчує, що конкретному моряку повинна бути надана можливість вільного пересування між своїм будинком і судном, і що він пройшов медичний огляд».

Зразок листа та інші документи моряків можна знайти в спеціальному розділі «COVID-19» на веб-сайті ITF Global в розділі «Моряки». Перейти в цей розділ можна з головної сторінки. Там ви побачите вкладку «COVID-19 Resources» ліворуч:

https://www.itfglobal.org/en/sector/seafarers

Більше новин з тегом #Моряки

Чому екіпаж судна DALI не може покинути гавань Балтімору?

Минуло три тижні відтоді, як вантажне судно DALI врізалося в міст Френсіса Скотта Кі. Міст обвалився рано вранці 26 березня, в результаті чого загинуло шестеро людей, які працювали на мосту.

Double Bookkeeping, або подвійна бухгалтерія

Ще один вид обману та обкрадання моряків

«Ракета вибухнула у 500 метрах від нашого судна»

Розповів член екіпажу судна PINOCCHIO, атакованого хуситами

Залишення моряків – ганебне явище сучасної морської індустрії

Судновласники дедалі частіше залишають моряків напризволяще на борту суден, іноді на місяці, а то й роки.

Дякуємо за звернення!