Конвенція і Рекомендація про протидію насильству і домаганням

Перший в історії міжнародний стандарт щодо насильства і домагань у сфері праці був прийнятий на ювілейній Міжнародній конференції праці (МКТ) Міжнародної організації праці (МОП) у червні 2019 року після дворічного процесу і багаторічних кампаній ITF і глобальних профспілок, в ході яких членські профспілки ITF вживали дії за допомогою лобіювання національних урядів, кампаній за підвищення обізнаності та підтримки, а також надання фактів про вплив насильства по відношенню до жінок-транспортників.

Новий стандарт МОП визначає право кожної людини працювати в таких умовах, які є вільними від насильства і домагань, включаючи насильство і домагання на гендерній основі, і це відноситься до всіх секторів.

Більше новин з тегом #ITF

Криміналізація моряків: міжнародна проблема

Дізнайтеся більше про те, як Міжнародна федерація транспортників (ITF) бореться з несправедливим ставленням до моряків після інцидентів і підозр у злочинах на морі

Аналітика даних Інспекторату ITF у дії

Стаття-коментар Сета Пайєра, Керівника відділу даних та досліджень Міжнародної федерації транспортників

Солідарність без кордонів: європейські профспілки підтримують Україну

Цього тижня ПРМТУ взяла участь у Профспілковому саміті на підтримку України, організованому Європейською конфедерацією профспілок (ETUC). Він пройшов 22-23 квітня у м. Люблін (Польща) та об'єднав близько 120 представників різних профспілок Європи.

Український морський форум (анонс)

Профспілка робітників морського транспорту України за підтримки Міжнародної федерації транспортників (ITF) та Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України має честь оголосити про проведення Українського морського форуму.

Дякуємо за звернення!