Конвенція і Рекомендація про протидію насильству і домаганням

Перший в історії міжнародний стандарт щодо насильства і домагань у сфері праці був прийнятий на ювілейній Міжнародній конференції праці (МКТ) Міжнародної організації праці (МОП) у червні 2019 року після дворічного процесу і багаторічних кампаній ITF і глобальних профспілок, в ході яких членські профспілки ITF вживали дії за допомогою лобіювання національних урядів, кампаній за підвищення обізнаності та підтримки, а також надання фактів про вплив насильства по відношенню до жінок-транспортників.

Новий стандарт МОП визначає право кожної людини працювати в таких умовах, які є вільними від насильства і домагань, включаючи насильство і домагання на гендерній основі, і це відноситься до всіх секторів.

Більше новин з тегом #ITF

Профспілки моряків вимагають визнання статусу зон конфлікту на Близькому Сході як «зони воєнних дій»

ITF закликає судновласників визнати Ормузьку протоку, Оманську затоку та води Ізраїлю зонами воєнних дій, аби посилити захист екіпажів суден.

День моряка 2025: нульова толерантність до насильства і домагань у морській галузі

«Нам потрібне безпечне середовище для всіх»: глобальна кампанія IMO проти булінгу на морі

ITF викриває фіктивну профспілку, яка наражає моряків на небезпеку по всьому світу

Судноплавні компанії, фінансисти і уряди по всьому світу закликають розірвати зв'язки з фіктивною профспілкою ISU-Lanibra.

ITF: Кількість залишених моряків у 2025 році може перевищити рекорд 2024-го

Згідно з новими даними, опублікованими Міжнародною федерацією транспортників (ITF), кількість випадків залишення суден зросла майже на 33% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Дякуємо за звернення!