Судно MIRIAM B: судновласник роками нехтує обов'язками

330 000 доларів США заборгував судновласник перед українським екіпажем судна MIRIAM B (IMO: 9356426).

Як кажуть моряки, свою останню зарплату вони отримали на початку лютого 2023 року за жовтень 2022 року. Зараз судно стоїть на рейді в болгарському порту Бургас. За допомогою капітан судна звернувся до головного офісу ITF та ПРМТУ.

Моряки наголошують, їх родини виїхали за кордон через війну в України. Звичайно, є великі витрати на житло, продукти, одяг. Втім, допомогти своїм сім'ям вони не можуть, адже вже 5 місяців судновласник не виплачує гроші.

Крім того, розпочалися проблеми з провізією: продукти харчування, які розраховані на місяць, доставляють через 40-45 днів. Прісної води також не вистачає: моряки змушені збирати дощову воду і використовувати її для купання, прання і технічних потреб.

На жаль, подібна ситуація на цьому судні не перша. У грудні 2021 року до нас вже зверталися моряки, які мали такі ж проблеми на борту MIRIAM B.

(https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/9p0ocWPqc8s-ZUB-bP39L4hgl4d_D4vz.pdf)

Судновласник вже роками нехтує своїми обов'язками: не надає гідні умови роботи, не виплачує заробітну плату тощо, а моряки все одно потрапляють у пастку, адже спочатку судновласник пропонує дуже високі зарплати, а потім їх просто не виплачує.

«Перед підписанням контракту моряк обов'язково повинен перевіряти судно, на яке він вирушає. Зателефонуйте до офісу ПРМТУ. Вам завжди нададуть актуальну інформацію щодо судна, репутації судновласника тощо. Ви маєте думати наперед, щоб застерегти себе від подібних ситуацій», - зазначила Наталія Єфріменко, Інспектор ITF в Україні.

Більше новин з тегом #Моряки

Загроза для торгівлі: зменшення пропускної здатності Панамського каналу

Кліматичні зміни, що розгортаються на Панамському каналі, можуть вплинути на один з найважливіших судноплавних маршрутів у світі. Адміністрація Панамського каналу (АПК) заявила, що в регіоні зберігаються засушливі умови, які впливають на наявність води для проходження через шлюзи і підвищують ймовірність подальших обмежень.

До уваги членів ПРМТУ з підтоплених територій Херсонської області!

ПРМТУ організувала Центр допомоги потерпілим.

«Не знаю іншої організації, яка так би дбала про моряків»

Після восьми місяців окупації українська армія звільнила Херсон. Сьогодні вільне, але майже безлюдне місто російські війська нещадно обстрілюють з іншого берега Дніпра.

Кількість втрачених контейнерів скоротилася у 2022 році

Всесвітня рада судноплавства (WSC) опублікувала щорічний звіт «Контейнери, втрачені в морі», який висвітлює обнадійливі тенденції щодо безпеки контейнерів у міжнародному лінійному судноплавстві.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!