Щодо бланків кваліфікаційних документів моряків України

ПРМТУ отримує значну кількість звернень від моряків та крюінгових компаній щодо видачі морякам кваліфікаційних документів, які містять QR-код, та, водночас, не відповідають вимогам щодо наявності спеціальних елементів захисту, визначених законодавством України.

ПРМТУ наголошує, що бланки кваліфікаційних документів моряків виготовлені засобами оргтехніки та загальної поліграфії не можуть застосовуватися з огляду на наступне:


1.Вимоги до технічного опису бланків документів, що засвідчують належну кваліфікацію моряків затверджені наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 26.11.2004 № 1046 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1641-04#Text).


1)Бланки документів моряків повинні бути надрукованими:

•в п’ять фарб з лицьового та зворотного боків аркушами паперу із закругленими кутами форматом 105×148+/- 0,1 мм;

•на папері масою 150 г/м-2, який не просвічується в ультрафіолетових променях і має захисні волокна.


2)У дизайні бланків використовуються складна графіка та захисні фарби, що запобігають можливості відтворення бланків засобами оргтехніки та загальної поліграфії.


3)У кожному з елементів графіки присутні антисканерні елементи:

- псевдорельєфні сітки;

- гільйоширні зображення;

- рисунки та орнаменти, що виконуються технікою «медаль» з використанням ірисного друку;

- мікрошрифти в позитивному і негативному відтворенні;

- вертикальної та горизонтальної будови.


4)Для захисту від ксерокопіювання використовується широкий асортимент захисних фарб: фарби, видимі та невидимі в різних діапазонах із різним кольором випромінювання в ультрафіолетовому світлі.


5)Після внесення даних про особу власника документа бланки документів запресовуються в плівку для ламінування, вимоги до якої визначені Технічним описом.


2.Зразки документів осіб командного складу та суднової команди морських суден затверджені наказом Міністерства інфраструктури України від 18.10.2003 № 811 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1902-13#Text).

Чинні зразки документів моряків не передбачають розміщення QR-коду або будь-яких інших графічних зображень.


3.Порядок видачі кваліфікаційних документів моряків визначений наказом Міністерства інфраструктури України від 18.10.2013 № 812 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1950-13)

1) виключно капітани морських портів України уповноважені здійснювати заповнення та видачу кваліфікаційних документів моряка;

2) видача кваліфікаційних документів здійснюється на підставі заяви моряка, поданої капітану порту особисто або через іншу особу за довіреністю;

3) перед ламінуванням кваліфікаційного документа захисною плівкою моряк ставить особистий підпис у документі в присутності уповноваженої особи служби капітанаморського порту;

4) кваліфікаційні документи та підтвердження до дипломів видаються тільки заявникові під особистий підпис у журналах реєстрації видачі кваліфікаційних документів.

Аркуші зазначених журналів повинні бути пронумеровані, журнали прошнуровані та скріплені підписом і печаткою капітана порту.

Капітани морських портів не мають права засвідчувати своїми особистими підписами та печатками бланки документів, які за своїми технічними характеристиками, описом та формою не відповідають вимогам, визначеним чинним законодавством України.


ПРМТУ рекомендує морякам невідкладно звертатися з офіційними скаргами до Державної служби морського та річкового транспорту у разі надання на підпис примірника кваліфікаційного документа, який не відповідає визначеним вище вимогам, містить QR-код чи інші графічні елементи та (або) отриманий не від уповноваженої особи служби капітана морського порту.


ПРМТУ готова надати всім морякам безоплатні та невідкладні консультації та допомогу у складанні скарг та подальшому забезпеченні їх розгляду.


ПРМТУ звертається із запитом до Міністерства інфраструктури України та Державної служби морського та річкового транспорту України та просить невідкладно:

1. надати офіційні роз’яснення щодо неможливості використаннябланків документів моряків виготовлених засобами оргтехніки та загальної поліграфії, та, які за своїми технічними характеристиками, описом та формою не відповідають вимогам, визначеним чинним законодавством України;

2.провести перевірку повідомлень про виготовлення, візування капітанами морських портів України бланків кваліфікаційних документів моряків, які за своїми технічними характеристиками, описом та формою не відповідають вимогам, визначеним чинним законодавством України.

Більше новин з тегом #Моряки

Гана не будет штрафовать суда с непривитым экипажем до февраля

Морская страховая компания Gard сообщила, что Гана отозвала свое распоряжение о наложении штрафов на суда с непривитым персоналом.

Будьте внимательны к предложениям о трудоустройстве

Одной из наиболее распространенных мошеннических схем является рассылка предложений о работе в море от имени известных судоходных компаний.

Осторожно: судно YANGZHOU CONFIDENCE

В ПРМТУ обратился моряк за консультацией относительно судна YANGZHOU CONFIDENCE (IMO 9774850, Маршалловы острова).

Нехватка персонала, загруженность портов и штамм Омикрон: что ждет морское страхование в 2022?

Спустя более двух лет после начала пандемии COVID-19 давление на мировые цепочки поставок не ослабевает, поскольку обширная сеть каналов, включая порты и морские суда, которые используются для распределения товаров, остается в напряженном состоянии.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!