Близько 50 мільйонів доларів США заробітної плати ІТF повернула морякам у 2023 році

Опубліковані останні статистичні дані щодо роботи інспекторів ITF.

Ключові висновки свідчать, що станом на листопад 2023 року інспектори провели 9 785 перевірок (що на 1 688 більше, ніж за відповідний період 2022 року). З них: 5 740 планових перевірок; 1 559 – за запитами моряків/екіпажу.

Інспектори найбільше працювали над стягненням заборгованостей, в результаті повернувши морякам належні зарплати на суму 47 008 910 доларів США, що на 12 277 651 долар США більше, ніж у 2022 році. Зокрема, ITF Інспектор в Україні повернула морякам 535 000 доларів США у 2023 році.

Інспектори подали 117 зі 119 повідомлень про покинуті судна, на яких 1 795 моряків були визнані покинутими. Найбільша кількість покинутих суден зафіксована в Панамі - 23, на другому місці - 12 в Палау.

Зараз в ITF працюють 138 інспекторів в 120 портах в 59 країнах.

Стів Троусдейл, координатор Інспекторату ITF, зазначив: «Безумовно, ми безмежно пишаємося роботою наших інспекторів. Ці чоловіки та жінки притягають до відповідальності судновласників, які намагаються експлуатувати моряків. Занадто часто ми спостерігаємо погані умови праці та побуту, надмірну завантаженість моряків роботою і тривалі невиплати заробітної плати. Ось тут і вступають в справу інспектори, щоб домогтися справедливого ставлення до працівників».

Більше новин з тегом #Моряки

Спільна кампанія з підвищення обізнаності курсантів, членів ПРМТУ, щодо гігієни зубів та ясен

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підтримує українських моряків і майбутніх фахівців галузі, втілюючи важливі соціальні ініціативи навіть у найскладніші часи.

Відпустка на берег: Малопоширена, коротка і під загрозою зникнення

У новому звіті ITF Seafarers' Trust і Всесвітнього морського університету (WMU) підкреслюється тривала відсутність відпусток на берег для моряків у всьому світі.

Пропозиції ПРМТУ схвалені Юридичним комітетом ІМО

Юридичним комітетом ІМО, 112-та сесія якого відбулася 24-28 березня, схвалені пропозиції ПРМТУ та Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії, спрямовані на попередження випадків залишення моряків на суднах без допомоги судновласників (абандон).

Українські курсанти поспілкувалися з лідером ІМО

Однією з важливих складових успішного професійного становлення є спілкування з провідними особистостями, які формують тенденції розвитку галузі та визначають її майбутнє. Саме така можливість випала курсантам та студентам морських навчальних закладів України.

Дякуємо за звернення!