1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно, з метою підвищення обізнаності про ВІЛ / СНІД та протидії стигмі та дискримінації, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Вперше цей день був проголошений у 1988 році, коли на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією з питань ВІЛ / СНІДу, і відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та рішення Генеральної Асамблеї ООН.

Вже багато років поспіль Міжнародна федерація транспортників (ITF) закликає свої членські організації відзначати цей день в знак того, що ми не забуваємо про цю проблему, і цілі, що поставлені по відношенню до ВІЛ / СНІДу, ще не досягнуто остаточно. ITF при підтримці локальних профспілок цілий рік проводить кампанію, спрямовану на зниження стигми та дискримінації в транспортному секторі, під слоганом «Air, rail, road or sea - let it be HIV stigma free».

Протягом всього останнього року увагу громадськості була зосереджена на боротьбі з пандемією COVID-19, але варто розуміти, що всі ті інфекції і захворювання, які існували до пандемії коронавирусу, нікуди не зникли і, як і раніше, представляють загрозу здоров'ю кожного. Так, тільки в жовтні 2020 року в Україні офіційно зареєстровано +1244 нових випадків ВІЛ-інфікування, у 268 пацієнтів діагностовано СНІД, а 160 осіб померли від СНІДу.

Важливо знати, яким чином відбувається інфікування ВІЛ, щоб мати можливість убезпечити себе і своїх близьких, а також розвинути в собі толерантність до ВІЛ-позитивних людей. Детальну інформацію про шляхи передачі інфекції та способи захисту можна знайти в інформаційному посібнику, підготовленому за підтримки МОП, спеціально для моряків, на сайті ПРМТУ. https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/S6uz3rX74ir8...

Більше новин з тегом #Учні

ПРМТУ бере участь в ETC-2021

Завершився перший день VIII Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ETC-2021), який проходить в КВЗ Одеського Морського вокзалу.

Олег Григорюк поспілкувався з курсантами НУ «ОМА»

Сьогодні Перший заступник Голови ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з курсантами Національного університету «Одеська морська академія».

17 листопада - Міжнародний день студента

ПРМТУ вітає всю учнівську молодь з Міжнародним днем студента!

Тренінг для молодих моряків

У Морському юніон центрі пройшов практичний семінар-тренінг на тренажері віртуальної реальності

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!