1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно, з метою підвищення обізнаності про ВІЛ / СНІД та протидії стигмі та дискримінації, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Вперше цей день був проголошений у 1988 році, коли на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією з питань ВІЛ / СНІДу, і відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та рішення Генеральної Асамблеї ООН.

Вже багато років поспіль Міжнародна федерація транспортників (ITF) закликає свої членські організації відзначати цей день в знак того, що ми не забуваємо про цю проблему, і цілі, що поставлені по відношенню до ВІЛ / СНІДу, ще не досягнуто остаточно. ITF при підтримці локальних профспілок цілий рік проводить кампанію, спрямовану на зниження стигми та дискримінації в транспортному секторі, під слоганом «Air, rail, road or sea - let it be HIV stigma free».

Протягом всього останнього року увагу громадськості була зосереджена на боротьбі з пандемією COVID-19, але варто розуміти, що всі ті інфекції і захворювання, які існували до пандемії коронавирусу, нікуди не зникли і, як і раніше, представляють загрозу здоров'ю кожного. Так, тільки в жовтні 2020 року в Україні офіційно зареєстровано +1244 нових випадків ВІЛ-інфікування, у 268 пацієнтів діагностовано СНІД, а 160 осіб померли від СНІДу.

Важливо знати, яким чином відбувається інфікування ВІЛ, щоб мати можливість убезпечити себе і своїх близьких, а також розвинути в собі толерантність до ВІЛ-позитивних людей. Детальну інформацію про шляхи передачі інфекції та способи захисту можна знайти в інформаційному посібнику, підготовленому за підтримки МОП, спеціально для моряків, на сайті ПРМТУ. https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/S6uz3rX74ir8...

Більше новин з тегом #Портовики

Соціальний діалог як ключ до економічного відновлення

У Миколаєві відбулася тристороння дискусія «Економічне відновлення: виклики на регіональному ринку праці та стале економічне відновлення через соціальний діалог». Захід проходив у межах проєкту Міжнародної організації праці (МОП) за фінансування уряду Данії «Підтримка створення робочих місць у Миколаєві та Одесі та розвиток соціального діалогу» та об’єднав представників профспілок, роботодавців та влади.

Соціальний діалог: міжнародний досвід та європейські стандарти

Профспілка робітників морського транспорту України взяла участь у масштабному заході, організованому Національною службою посередництва і примирення спільно з Міжнародною організацією праці, Офісом Ради Європи в Україні та Навчально-науковим інститутом права КНУ імені Тараса Шевченка.

Профспілковий хаб для активістів: формуємо сильних лідерів

Сильні профспілки будуються на лідерах – активних, вмотивованих і підготовлених, які готові відстоювати права працівників та вести за собою інших.

Візит радника ПрАТ «УДП»: ПРМТУ продовжує підтримувати працівників в складні часи

Офіс ПРМТУ з робочо-ознайомчим візитом відвідав радник (з питань безпеки та економіки) відділу забезпечення роботи генерального директора ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» Глєб Малютін.

Дякуємо за звернення!