Триває робота MRT - 2019

Третій день Морського круглого столу був присвячений роботі в групах і підведенню підсумків організації кампаній - учасники об'єднали групові напрацювання в масштабний проект і підготували його до презентації.

Друга половина дня пройшла за панельними дискусіями, однією з яких була дискусія з українськими і шрі-ланкійськими кадетами про те, чому вони вибрали роботу в морі, з якими труднощами їм доводиться стикатися, а також яка роль профспілки і ITF в їх житті. Всі кадети зійшлися на думці, що приналежність до профспілки необхідна з самого початку трудового шляху.

Крім цього, відбулася дискусія з шрі-ланкійськими дівчатами - операторами портальних кранів, які на власному прикладі показали, що, якщо у людини є прагнення до роботи і надійна підтримка, для неї немає нічого неможливого.

Також глава Трастового фонду ITF Кеті Хіггінботтом розповіла про роботу Фонду та втілених проектах, а лідер Об'єднання з прав рибалок Таїланду поділилася колосальним успіхом організації працівників рибного промислу і поліпшення умов для них протягом одного року.

Більше новин з тегом #Моряки

«Ви можете досягти всього, чого захочете: жінки спроможні на все»

Катерина Гойман з дитинства мріяла про морські пригоди. Кожен вільний момент вона проводила біля Чорного моря, дивлячись на судна, що вирушали в подорожі. Так вона відчувала себе частинкою цього великого світу, де кожен день приносить нові враження та виклики. Таким чином, вона вирішила, що її майбутнє пов'язане саме з морем.

Криміналізація моряків: міжнародна проблема

Дізнайтеся більше про те, як Міжнародна федерація транспортників (ITF) бореться з несправедливим ставленням до моряків після інцидентів і підозр у злочинах на морі

Аналітика даних Інспекторату ITF у дії

Стаття-коментар Сета Пайєра, Керівника відділу даних та досліджень Міжнародної федерації транспортників

ПРМТУ звернулася до МЗС України за роз'ясненнями

Після оголошення МЗС України тимчасовогопризупинення з 23.04.2024 року вчинення консульських дій у закордонних дипломатичних установах за заявами громадян України чоловічої статі від 18 до 60 років (окрім дій, пов’язаних зоформленням посвідчень особи на повернення в Україну), ПРМТУ отримала численні запити від моряків, громадян України, які знаходяться за кордоном.

Дякуємо за звернення!