Українські моряки визнані державами Європейського Союзу

За даними звіту EMSA - децентралізованого агентства Європейського Союзу, що забезпечує контроль за виконанням європейського законодавства в сфері морської безпеки, - станом на 31 грудня 2019 року Україна потрапила в список лідерів серед країн, що не входять в ЄС за кількістю офіцерів, які мають сертифікати відповідності, визнані державами-членами ЄС.


Нагадаємо, що в квітні 2019 року Європейський парламент проголосував за перегляд Директиви 2008/106 / EC про мінімальний рівень підготовки моряків. Перегляд мав на увазі зміну системи визнання морської освіти і сертифікації моряків в ЄС. Нові поправки до цієї Директиви встановили механізм для збору інформації про свідчення і сертифікати, виданих морякам державами-членами Європейського Союзу.

Статистичний огляд, представлений в звіті EMSA, показав, що серед держав, які не входять до ЄС, але видають сертифікати відповідності, визнані державами Європейського Союзу, Україна займає другу позицію з 23 449 моряками. У філіппінців сертифікати, які визнають держави-члени ЄС, є у 39 145 моряків, в Російській Федерації - у 16 766, в Індії - у 8 594 і в Туреччині - у 4 997 моряків.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ и представители морской сферы страны обсудили ключевые проблемы моряков

28 октября состоялась рабочая встреча по вопросам в сфере подготовки и дипломирования моряков с генеральным директором Директората морского и речного транспорта Министерства инфраструктуры Украины Ярославом Илясевичем, исполняющим обязанности главы Морской администрации Андреем Глазковым, а также представителями морских учебных заведений, крупных крюинговых компаний и их объединений, учебно-тренажерных центров, Профсоюза работников морского транспорта Украины и других участников морской сферы страны.

На Филиппинах забронированы два отеля под карантин для моряков

Международный совет морских работодателей (IMEC), Международная федерация транспортников (ITF) и филиппинский профсоюз моряков AMOSUP в рамках экспериментальной программы проверки экипажей судов на COVID-19 зарезервировали в Маниле два крупных отеля для прохождения карантина сотнями моряков.

ПРМТУ встретился с моряками

Сегодня в Морском юнион центре Профсоюз работников морского транспорта Украины организовал встречу с моряками.

Обновленная информация по сменам️

Чили, Португалия, Дания, Панама.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на Ваше запитання!

Дякуємо за звернення!