Захід на знак солідарності з Україною

У рамках 46-го Конгресу ITF у Марракеші, де зустрілися понад дві тисячі працівників транспорту з усього світу, відбувся важливий захід на знак солідарності з Україною.

Профспілка робітників морського транспорту України об'єднала понад сто представників різних напрямів транспортного сектора з різних куточків світу — Сінгапур, Філіппіни, Індія, Африка, Канада, Австралія, Європа і США.

Уже третій рік поспіль мирне населення України, а також цивільна та портова інфраструктура, яка є життєво важливою для економіки країни, стають мішенню для ворога, який нещадно завдає ударів по нашим містам та селам. З початку повномасштабного вторгнення міжнародна підтримка стала невід’ємною складовою боротьби за майбутнє. Кожен і кожна небайдужа до долі українців виражали солідарність та стежили за новинами, які продовжують шокувати весь світ.

Голова Профспілки робітників морського транспорту, Олег Григорюк, підкреслив значення солідарності для українських транспортних робітників, які попри руйнівні наслідки війни стійко виконують свої життєво важливі функції:

«Ми безмежно вдячні за те, що наш голос був почутий. Завдяки вам ми знайшли сили боротися з надзвичайним викликом. Ми продовжуємо поширювати інформацію та правду про те, що відбувається в Україні; про те, за що ми боремося; про те, заради кого ми невпинно ставимо нові цілі. Це важка боротьба, сповнена жертв і втрат. Коли вся інфраструктура опинилася на межі, коли ми зіштовхнулися з безперервним стресом та загрозами, ви продовжували захищати всіх представників українського транспортного сектору — моряків, портовиків, залізничників, дорожників та інших. Ваша підтримка дала нам сили вистояти і продовжити свій опір на шляху до мирного життя».

Антоніна Шкамерда, директор Благодійного фонду «МОРТРАНС», наголосила, що їхня місія не обмежується лише матеріальною допомогою, вона охоплює набагато ширший спектр підтримки.

«Наша місія виходить за рамки логістики та матеріальної допомоги. Йдеться про підтримку наших людей. Вони знають, що не самотні в цій боротьбі. Ми підтримали тисячі моряків та їхні родини, забезпечивши їм їжу, ліки та найнеобхідніше для виживання. Але більше того, ми дали їм надію. Надію, що їх не забувають, надію, що в України є майбутнє», – наголосила директор БФ «МОРТРАНС» Антоніна Шкамерда.

Більше новин з тегом #ITF

Схвалено Керівництво з справедливого поводження з моряками, затриманими за підозрою у вчиненні злочинів

З 26 по 28 листопада цього року в штаб-квартирі Міжнародної організації праці в Женеві проходило засідання Спільної тристоронньої робочої групи Міжнародної організації праці (МОП) та Міжнародної морської організації (ІМО), на якому було схвалено Керівництво з справедливого поводження з моряками, затриманими за підозрою у вчиненні злочинів.

Потужна підтримка українських транспортників: 46-й Конгрес ITF прийняв резолюцію ПРМТУ

Профспілка робітників морського транспорту України, за підтримки Профспілки залізничників і транспортних будівельників України, звернулася з важливою резолюцією до 46-го Конгресу Міжнародної федерації транспортників (ITF) у Марракеші.

Зростаюча роль «тіньового флоту» у випадках залишення моряків

На тлі зростання кількості випадків залишення моряків, пов'язаних із суднами, задіяними в санкційній торгівлі, флот газових танкерів виділяється як порушник-рецидивіст.

Marrakech Policy: нові зобов'язання щодо покращення умов праці моряків

На 46-му Конгресі ITF прийнято новий документ, встановлюючий стандарти прав і умов праці моряків по всьому світу

Дякуємо за звернення!