Другий документ, який здобув широку підтримку від делегатів сесії Юридичного комітету IMO

Ще одним документом, який отримав широку підтримку від делегатів сесії Юридичного комітету IMO, став документ про Принципи справедливого поводження з моряками, затриманими за підозрою в скоєнні злочинів, таких як перевезення контрабанди, наркотиків, палива тощо. Дана проблематика вкрай актуальна для українських моряків.

ПРМТУ неодноразово розповідала про справу капітана Гаврилова, якому заборонено залишати територію Шрі-Ланки з моменту арешту 23 червня 2016 року в зв'язку з розслідуванням у справі судна AVANT GARDE (IMO 8107036, ПРАПОР Шрі-Ланки).

Більш детально див. «Морський» №101 https://storage.mtwtu.org.ua/.../50BIsS16PYWyzr7NLl3oBMuj...

Також раніше ПРМТУ надавала необхідну допомогу і підтримку Андрію Новічкову, екіпажу судна MEKONG SPIRIT (IMO: 9118513, прапор Мальти) і іншим українським морякам.

Все ще дуже часто громадяни України обманним шляхом залучаються до перевезення нелегальних мігрантів в Греції та Італії. Більш детально про цю проблему ви можете дізнатися з ролика, підготовленого ПРМТУ спільно з МЗС України і Міжнародною організацією міграції: https://mtwtu.org.ua/video

В ході обговорення документу, підготовленого ПРМТУ спільно з МЗС України, делегати багатьох країн наводили приклади безпідставних затримань моряків правоохоронними органами та подальше тривале утримання моряків під вартою.

Більшість держав - членів IMO в своїх виступу підкреслило невідкладну необхідність створення спільної робочої групи IMO / МОП / ITF для розробки Керівних принципів і рекомендацій щодо принципи справедливого поводження з моряками, затриманими за підозрою в скоєнні злочинів на морі.

Більше новин з тегом #Моряки

Гана не будет штрафовать суда с непривитым экипажем до февраля

Морская страховая компания Gard сообщила, что Гана отозвала свое распоряжение о наложении штрафов на суда с непривитым персоналом.

Будьте внимательны к предложениям о трудоустройстве

Одной из наиболее распространенных мошеннических схем является рассылка предложений о работе в море от имени известных судоходных компаний.

Осторожно: судно YANGZHOU CONFIDENCE

В ПРМТУ обратился моряк за консультацией относительно судна YANGZHOU CONFIDENCE (IMO 9774850, Маршалловы острова).

Нехватка персонала, загруженность портов и штамм Омикрон: что ждет морское страхование в 2022?

Спустя более двух лет после начала пандемии COVID-19 давление на мировые цепочки поставок не ослабевает, поскольку обширная сеть каналов, включая порты и морские суда, которые используются для распределения товаров, остается в напряженном состоянии.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!