У Лондоні проходить засідання Виконавчого комітету ITF

Сьогодні вранці в головному офісі Міжнародної федерації транспортників (ITF) в Лондоні почалося засідання Виконавчого комітету ITF - керівного органу Федерації в період між її конгресами.

До 2018 року цей період, згідно Статуту Федерації, становив 4 роки. На 44-му Конгресі ITF в Сінгапурі, завдяки поправкам, внесеним до Статуту ITF, період між конгресами був продовжений на 1 рік, і тепер становить 5 років. Таким чином, новообраний склад Виконавчого комітету ITF керуватиме роботою Федерації у найближчий п'ятирічний період.

Вибори до Виконкому 2018 року поповнили керівний орган ITF цілим рядом нових членів. Зокрема, членом Виконавчого комітету був обраний і Голова Профспілки робітників морського транспорту України Михайло Кірєєв.

Серед іншого, на порядку денному дводенного засідання Виконавчого комітету ITF в Лондоні - першого засідання Виконкому у 2019 році - такі питання: підведення підсумків Конгресу ITF в Сінгапурі - наймасштабнішого конгресу за всю історію Федерації; питання членства в ITF - приєднання нових профспілок і виключення діючих членів з ITF; питання оплати членських внесків в ITF, тощо. Також на засіданні будуть представлені звіти про роботу по регіонах Федерації, звіт Комітету з управління ITF, який збирався напередодні, звіт Комітету з резолюцій.

Більше новин з тегом #ITF

ITF засуджує обстріл української дитячої лікарні

Міжнародна федерація транспортників (ITF) категорично засуджує жахливий обстріл дитячої лікарні «Охматдит» у Києві, здійснений російськими військами.

Дорогі моряки, з професійним святом!

Сьогодні, 25 червня, відзначається Міжнародний день моряка.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Дякуємо за звернення!