У Лондоні проходить засідання Виконавчого комітету ITF

Сьогодні вранці в головному офісі Міжнародної федерації транспортників (ITF) в Лондоні почалося засідання Виконавчого комітету ITF - керівного органу Федерації в період між її конгресами.

До 2018 року цей період, згідно Статуту Федерації, становив 4 роки. На 44-му Конгресі ITF в Сінгапурі, завдяки поправкам, внесеним до Статуту ITF, період між конгресами був продовжений на 1 рік, і тепер становить 5 років. Таким чином, новообраний склад Виконавчого комітету ITF керуватиме роботою Федерації у найближчий п'ятирічний період.

Вибори до Виконкому 2018 року поповнили керівний орган ITF цілим рядом нових членів. Зокрема, членом Виконавчого комітету був обраний і Голова Профспілки робітників морського транспорту України Михайло Кірєєв.

Серед іншого, на порядку денному дводенного засідання Виконавчого комітету ITF в Лондоні - першого засідання Виконкому у 2019 році - такі питання: підведення підсумків Конгресу ITF в Сінгапурі - наймасштабнішого конгресу за всю історію Федерації; питання членства в ITF - приєднання нових профспілок і виключення діючих членів з ITF; питання оплати членських внесків в ITF, тощо. Також на засіданні будуть представлені звіти про роботу по регіонах Федерації, звіт Комітету з управління ITF, який збирався напередодні, звіт Комітету з резолюцій.

Більше новин з тегом #ITF

Справа капітана Гаврилова

До ПРМТУ надійшло дуже багато питань щодо ситуації, в якій опинився український капітан Геннадій Гаврилов. Нагадаємо, йому заборонено залишати територію Шрі-Ланки з моменту арешту 23 червня 2016 року у зв'язку з розслідуванням по справі судна AVANT GARDE (IMO 8107036, під прапором Шрі-Ланки).

Круїзний семінар - 2019

В Одесі проходить другий у Східній Європі семінар для працівників круїзної індустрії. Він організований під егідою ITF її членськими організаціями з Норвегії, Німеччини, Італії та України - найбільшими профспілками NSU, ver.di, FIT-CISL і ПРМТУ.

День моряка з Профспілкою!

Сьогодні Профспілка робітників морського транспорту України запросила моряків-членів ПРМТУ разом відсвяткувати професійне свято всіх моряків.

З Міжнародним днем моряка!

Сьогодні Міжнародний день моряка, тема якого в цьому році - «Я на борту» (I Am On Board). Цим Міжнародна морська організація (IMO) вирішила звернути увагу громадськості на питання гендерної рівності у судноплавстві.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на Ваше запитання!

Дякуємо за звернення!