Профспілки США і України приєдналися до профспілок Австралії

Членські організації ITF в США і Україні чинять тиск на національні уряди в зв'язку з кризою змін екіпажів

Профспілковий рух підсилює тиск на уряди з метою вирішити проблему зростаючої кризи змін екіпажів, який зачіпає близько 200 тис. моряків. Минулого тижня профспілки США і України приєдналися до профспілок Австралії, закликаючи до змін.

Так, глави шести морських профспілок США звернулися до Державного секретаря і Міністра оборони США з настійним закликом надати допомогу американським морякам, які перебувають за кордоном. Листи були підписані президентами американських профспілок SIU, AMO, MEBA, MM & P, SUP і MFOW. Профспілкові лідери заявляють, що американські моряки «виявилися в пастці на борту вантажних суден, нездатні покинути їх або повернутися додому внаслідок карантинних заходів, пов'язаних з Covid-19».

За зверненням шести американських профспілок надійшов лист, направлене Михайлом Кірєєвим, Головою Профспілки робітників морського транспорту України (ПРМТУ) на адресу Президента і Прем'єр-міністра країни.

ПРМТУ є членською організацією ITF і однією з найбільших профспілок моряків у світі.

Спільно з Генеральним секретарем ITF Стівом Коттоном, ПРМТУ закликала українських лідерів «вжити всіх можливих заходів для захисту прав і законних інтересів українських моряків, забезпечити належне виконання рекомендацій міжнародних організацій, спрямованих на полегшення пересування моряків і морського персоналу».

Моряки повинні отримати доступ до регулярних змін екіпажу, а це означає, що Україна повинна ввести «виняткові правила», які дозволять морякам світу переміщатися через кордони України і використовувати авіаційний та інший транспорт, щоб дістатися додому.

У той же час, Президент ITF Педді Крамлін, від імені ITF і Морської профспілки Австралії (MUA), звернувся до прем'єр-міністра Австралії з проханням негайно і на національному рівні запобігти цієї зростаючої гуманітарної кризи.

Заклики з боку США і України зміцнюють глобальну кампанію, яка має на меті забезпечити ставлення до моряків, докерів і рибалок як до «ключових працівників» під час пандемії з боку міжнародних урядів, а також належну повагу і поводження, що відповідають тому внеску, які привносять транспортники у цей неспокійний час.

У повідомленні також йдеться, що зростає ризик серйозних наслідків бездіяльності для урядів, оскільки все більше моряків борються із погіршенням психічного здоров'я і накопиченою втомою, вимушено перебуваючи на борту і при цьому забезпечуючи безпечну експлуатацію суден.

Джерело: https://www.itfglobal.org/en/news/itf-affiliates-i...

Більше новин з тегом #ITF

Схвалено Керівництво з справедливого поводження з моряками, затриманими за підозрою у вчиненні злочинів

З 26 по 28 листопада цього року в штаб-квартирі Міжнародної організації праці в Женеві проходило засідання Спільної тристоронньої робочої групи Міжнародної організації праці (МОП) та Міжнародної морської організації (ІМО), на якому було схвалено Керівництво з справедливого поводження з моряками, затриманими за підозрою у вчиненні злочинів.

Потужна підтримка українських транспортників: 46-й Конгрес ITF прийняв резолюцію ПРМТУ

Профспілка робітників морського транспорту України, за підтримки Профспілки залізничників і транспортних будівельників України, звернулася з важливою резолюцією до 46-го Конгресу Міжнародної федерації транспортників (ITF) у Марракеші.

Зростаюча роль «тіньового флоту» у випадках залишення моряків

На тлі зростання кількості випадків залишення моряків, пов'язаних із суднами, задіяними в санкційній торгівлі, флот газових танкерів виділяється як порушник-рецидивіст.

Marrakech Policy: нові зобов'язання щодо покращення умов праці моряків

На 46-му Конгресі ITF прийнято новий документ, встановлюючий стандарти прав і умов праці моряків по всьому світу

Дякуємо за звернення!