Профспілка попереджає моряків: не рекомендуємо Caribana Lines SA

В даний час компанія-менеджер суден Caribana Lines SA відмовляється розрахуватися по заробітній платі з екіпажем свого судна Caribana Express (IMO 7816123, прапор Панами) - громадянами України, Куби та іншими, посилаючись на фінансові труднощі.

За нашою інформацією, судно працювало на лінії Іспанія - Алжир, і з 30 жовтня 2020 року перебуває в порту Кастельон-де-ла-Плана, Іспанія, де трудовою претензією екіпажу займається ITF Інспекція в Іспанії. Судно затримано адміністрацією прапора: має цілу низку проблем з документами.

Проблеми, з якими екіпаж звернувся за допомогою в ITF - заборгованість по заробітній платі (понад півроку) і прострочені контракти (деякі члени екіпажу провели на судні більше 12 місяців). Нещодавно ITF Іспанії вдалося списати деяких членів екіпажу - громадян Куби, на заміну яким прибули моряки з України.

Профспілка передбачає, що незабаром компанія буде знову намагатися зробити заміну екіпажу на Caribana Express, пропонуючи роботу нашим морякам-українцям. Щоб уникнути проблем під час контракту з цим роботодавцем, ми настійно рекомендуємо нашим морякам не брати пропозицій про роботу на судні Caribana Express.

Більше новин з тегом #Моряки

Гана не будет штрафовать суда с непривитым экипажем до февраля

Морская страховая компания Gard сообщила, что Гана отозвала свое распоряжение о наложении штрафов на суда с непривитым персоналом.

Будьте внимательны к предложениям о трудоустройстве

Одной из наиболее распространенных мошеннических схем является рассылка предложений о работе в море от имени известных судоходных компаний.

Осторожно: судно YANGZHOU CONFIDENCE

В ПРМТУ обратился моряк за консультацией относительно судна YANGZHOU CONFIDENCE (IMO 9774850, Маршалловы острова).

Нехватка персонала, загруженность портов и штамм Омикрон: что ждет морское страхование в 2022?

Спустя более двух лет после начала пандемии COVID-19 давление на мировые цепочки поставок не ослабевает, поскольку обширная сеть каналов, включая порты и морские суда, которые используются для распределения товаров, остается в напряженном состоянии.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!