Практичний посібник з вакцинації від COVID-19

Профспілка робітників морського транспорту України підготувала для моряків і судноплавних компаній короткий практичний посібник з вакцинації від коронавірусу (COVID-19).

Посібник був розроблений на підставі свіжої публікації Міжнародної палати судноплавства (ISC), підготовленої спільно з Міжнародною асоціацією охорони здоров'я на морі, Міжнародною асоціацією незалежних власників танкерів (Intertanko) і Міжнародною федерацією транспортників (ITF).

Так, основною метою практичного посібника від ПРМТУ виступає боротьба з дезінформацією про вакцини, що може стати необгрунтованою відмовою від імунізації. Так, незважаючи на те, що на даний момент точно невідомо, яка кількість моряків не бажає робити щеплення від COVID-19, дані соціальних опитувань свідчать про високий відсоток відмов серед населення країн світу (30% населення США, 40% населення деяких країн Європейського Союзу) .

Практичний посібник від ПРМТУ містить достовірну інформацію про різні типи, склад і переваги вакцин, доступних на сьогоднішній день, а також відповідає на найпопулярніші питання про вакцинацію. При розробці посібника також використовувалися матеріали Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Практичний посібник з вакцинації від коронавірусу для моряків і судноплавних компаній російською мовою доступний на нашому сайті за посиланням: https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/7vHnDq8nLVTA...

Більше новин з тегом #Моряки

Гана не будет штрафовать суда с непривитым экипажем до февраля

Морская страховая компания Gard сообщила, что Гана отозвала свое распоряжение о наложении штрафов на суда с непривитым персоналом.

Будьте внимательны к предложениям о трудоустройстве

Одной из наиболее распространенных мошеннических схем является рассылка предложений о работе в море от имени известных судоходных компаний.

Осторожно: судно YANGZHOU CONFIDENCE

В ПРМТУ обратился моряк за консультацией относительно судна YANGZHOU CONFIDENCE (IMO 9774850, Маршалловы острова).

Нехватка персонала, загруженность портов и штамм Омикрон: что ждет морское страхование в 2022?

Спустя более двух лет после начала пандемии COVID-19 давление на мировые цепочки поставок не ослабевает, поскольку обширная сеть каналов, включая порты и морские суда, которые используются для распределения товаров, остается в напряженном состоянии.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!