Новий збір у Панамському каналі

Адміністрація Панамського каналу запроваджує плату за зрив у графіку руху.

Новий збір стягуватиметься з суден, які потрапили, наприклад, в аварію, на додаток до звичайних транзитних зборів. Він залежатиме від розміру, типу судна та вантажу.

В Адміністрації вважають, що такий захід забезпечить ефективність та надійність операцій на каналі. Але таке рішення викликало неоднозначну реакцію: операторів суден можуть звинуватити за обставини, які від них не залежать. Ситуації, які можуть спричинити стягнення плати за збій, потенційно можуть включати навігаційні помилки, що призвели до зіткнення суден, або механічні поломки, які можна було б уникнути при належному технічному обслуговуванні судна.

Адміністрація, в свою чергу, зазначила, що буде тісно співпрацювати з операторами суден, щоб звести до мінімуму наслідки збоїв та забезпечити їхнє швидке та ефективне усунення.

Більше новин з тегом #В світі

Норвезькі судновласники замовляють більше суден, оскільки простої скорочуються

Незважаючи на геополітичну напруженість, зростання інфляції та підвищення процентних ставок, Норвезька асоціація судновласників (NSA) описує загалом оптимістичну картину у своєму десятому Морському огляді 2023.

Великобританія встановила мінімальну заробітну плату для моряків

23 березня Великобританія завершила роботу над новим законом, який зобов'язує судноплавні компанії, що працюють у британських портах, забезпечувати рівень оплати праці моряків відповідно до законодавства про мінімальну заробітну плату в країні, незалежно від національності екіпажу або компанії-оператора.

Історія «контейнеризації»: простота та економічність

«Контейнеризація» морських перевезень змінила наше життя таким чином, що ви навіть не можете собі уявити.

Судноплавна галузь: Таблиця показників діяльності держав прапора 2022/2023

ICS опублікувала щорічну таблицю показників діяльності держав прапора судноплавної галузі, в якій підкреслюється, що кількість держав прапора, звітуючих про стандарти праці моряків, збільшилася на 25% порівняно з минулим роком.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!