Профспілкова солідарність у дії

До нас звернувся член Профспілки, сім'я якого встигла поїхати до Німеччини.

Так, дружина з дитиною та мама моряка не змогли самі знайти волонтерів для допомоги із житлом. Статус біженців оформляти вони не хотіли, тому моряк просив ПРМТУ сприяти пошуку житла та в деяких побутових питаннях.

Ми одразу ж звернулися за допомогою до наших колег та давніх друзів, з якими нас пов'язують понад двадцять років спільної співпраці – німецької профспілки ver.di. Питання було вирішено протягом дня!

«Хочу висловити вам і вашим колегам з Німеччини свою вдячність за допомогу моїй сім'ї, – написав нам моряк. – Спасибі за те, що надали безкоштовне тимчасове житло у Німеччині, за подальшу допомогу у пошуку постійного житла, допомогу в оформленні програми тимчасового захисту, за допомогу в інших побутових питаннях. Я зараз перебуваю в рейсі, і мені стало спокійніше, знаючи, що моя сім'я у безпеці».

ПРМТУ дякує німецьким колегам за підтримку українців у таку складну для нас годину. Профспілкова солідарність укотре насправді довела свою силу.

More news with tag #ITF

Підтримка сімей українських моряків та докерів у Німеччині

Як ми повідмляли раніше, Профспілка робітників морського

транспорту України (ПРМТУ) і німецька профспілка ver.di разом запустили

благодійний проект для надання підтримки сім'ям українських моряків та докерів,

що перебувають у Німеччині.

Пропозиції ПРМТУ щодо механізму виїзду моряків враховано

Міністерство економіки України 03 липня 2022 року спрямувало до Кабінету Міністрів України проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону України громадянами України».

Наслідки збройної агресії росії проти України. Заміни екіпажів

В статті для видання «Порти України» Голова ПРМТУ Олег Григорюк розповів про юридичні та організаційні аспекти наслідків збройної агресії росії проти України в контексті кризи заміни екіпажів

Day of the seafarer 2022

Dear seafarers!

Thank you for your attention!
Please fill in the form below, and we will be happy to answer your question!

Thank you for contacting us!