ПРМТУ та ХДМА підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні Голова ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з ректором Херсонської державної морської академії Василем Чернявським та представниками Академії.

Обговорили спільні поточні та майбутні проєкти для курсантів та актуальні проблеми морської освіти.

Ключовим моментом зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між ПРМТУ та ХДМА. Профспілка та Академія домовилися про консолідовані зусилля щодо створення більш сприятливих умов для майбутніх моряків, включаючи проведення освітніх програм та семінарів. Ця співпраця стане важливим кроком у покращенні якості морської освіти та забезпеченні професійної підтримки курсантів на всіх етапах їх навчання та кар'єри.

More news with tag #Students

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

Можливість побудувати гідну майбутню кар'єру в морі з ПРМТУ

Першокурсники Херсонської державної морської академії, які навчаються в Литовській морській академії за підтримки ПРМТУ та ITF Seafarers' Trust отримали свої перші погони кадетів. Перед ними розгортаються можливості для професійного зростання, де кожен крок – це нове відкриття і виклики.

Today is World Day for Safety and Health at Work

The Marine Transport Workers' Trade Union of Ukraine held a meeting of authorized representatives on occupational safety and health dedicated to the World Day for Safety and Health at Work.

Thank you for contacting us!