Допомога військовим морякам

10 квітня у місті Одеса Військово-Морським Силам ЗС України Благодійним фондом морського транспорту «МОРТРАНС» було передано обладнання, призначене для дезінфекції приміщень та кораблів, та респіратори індивідуального захисту для військових моряків.

Національні ВМС отримали ультра-звуковий розпилювач антисептичних розчинів разом з запасом дезінфектора, засоби для обробки рук та індивідуального захисту. Командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко особисто подякував за допомогу у захисті особового складу від розповсюдження інфекції у підрозділах національного флоту.

«Я дуже вдячний Благодійному фонду морського транспорту «МОРТРАНС», її директору - Антоніні Іванівні Шкамерді та Профспілці робітників морського транспорту України на чолі з Кірєєвим Михайлом Івановичем за надану допомогу. Особовий склад частин ВМС дотримується заходів карантину і особлива увага приділяється екіпажам кораблів, які виконують завдання в акваторіях Чорного і Азовського морів. В умовах знаходження особового складу в обмеженому просторі кораблів та суден, така допомога, як засоби індивідуального захисту та антисептичної обробки поверхонь, є дуже актуальними», - наголосив керівник національних ВМС.

За словами начальника медичної служби Командування ВМС ЗС України підполковника медичної служби Тетяни Довгаль, отриманий апарат у своєму роді унікальний, тому що його технічні характеристики дозволяють ефективно використовувати дезінфекційний розчин і забезпечити належний рівень санітарної обробки приміщень, який відбувається щоденно.

«Ми підтримуємо військових моряків вже майже п'ять років. В країні ніхто не відміняв захист кордонів, тому для нас велика честь допомагати їм. Ми і надалі будемо підтримувати і допомагати військовим морякам», – наголосила директор Благодійного фонду морського транспорту «МОРТРАНС» Антоніна Шкамерда.

Обладнання та матеріали було придбано за рахунок Благодійного фонду морського транспорту «МОРТРАНС». Організація заснована Професіональною спілкою робітників морського транспорту України та Чорноморською первинною профспілковою організацією моряків.

More news with tag #Charity

Допомога медикам

Ще одна добра справа: сьогодні представники Благодійного фонду морського транспорту «МОРТРАНС» відвідали Комунальне некомерційне підприємство «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Одеської обласної ради.

Допомога пенсіонерам морської галузі

Сьогодні в умовах обмежень, викликаних пандемією COVID-19, однієї з найбільш уразливих категорій населення є люди похилого віку.

Благодійна акцію для пенсіонерів морської галузі

За доброю традицією щорічно до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Профспілка робітників морського транспорту України та Благодійний фонд морського транспорту «МОРТРАНС» проводять благодійну акцію для пенсіонерів морської галузі.

Antonina Shkamerda became a Godmother of the new navy ship

On the April, 23, 2019, the brand-new Ukrainian Special Forces ship was launched at the shipyard Kuznya na Rybalskomu.


Thank you for your attention!
Please fill in the form below, and we will be happy to answer your question!

Thank you for contacting us!