Дамоклів меч завис над філіппінськими моряками

Їх можуть «попросити» з європейського ринку праці

Через неякісну підготовку, що не відповідає міжнародним стандартам безпеки на морі, 380-400 тисяч філіппінських моряків можуть втратити довіру Євросоюзу, а з нею – і роботу.


З 2006 року влада Філіппін обіцяє покращити рівень навчання, а сертифікація у філіппінських морських навчальних закладах все ще не відповідає вимогам Міжнародної конвенції ПДНВ. За 17 років очікування експерти все ще не побачили ніяких істотних змін. Саме такий результат опублікувало Європейське агентство морської безпеки (EMSA) у своєму звіті за 2022 рік.


Філіппіни відповіли на аудит EMSA, і наразі експерти комісії аналізують інформацію перед тим, як прийняти остаточне рішення. Єврокомісія, може винести свій вердикт до кінця першого кварталу 2023 року.


У разі негативної відповіді, ЄС введе заборону на працевлаштування філіппінців, що призведе до припинення визнання морських кваліфікаційних сертифікатів, виданих Філіппінами. Існуючі сертифікати визнаватимуться до закінчення терміну їх дії, але філіппінським морякам не буде дозволено подавати документи на роботу на суднах під прапором Євросоюзу з новими або оновленими сертифікатами.


Питання наслідків такого рішення залишається відкритим для всього світу.

More news with tag #In World

Dark fleet’s growing role in seafarer abandonments showcased by ageing gas tankers

Amid a rise in seafarer abandonments linked to vessels employed in sanctions trades, a fleet of gas tankers stands out as a repeat offender.

Youth Conference at ITF Congress: Key Points

Today, October 18, the Youth Conference was held as part of the ITF Congress in Marrakesh. The session focused on setting and approval a five-year strategic plan while addressing critical issues faced by young workers, such as mental health, occupational safety, and youth involvement in the development of collective bargaining agreements.

Реалії та виклики для ПРМТУ в умовах війни в Україні: Олег Григорюк в інтерв'ю норвезькому виданню FriFagbevegelse

Під час війни робота Профспілки робітників морського транспорту України набула нових масштабів і значення. Моряки та портовики, що працюють під загрозою ракетних ударів, щодня стикаються з небезпекою та невизначеністю. Портова інфраструктура постійно зазнає атак, але ПРМТУ продовжує підтримувати своїх спілчан як в Україні, так і за кордоном, водночас дякуючи міжнародним партнерам за допомогу.

Золота нагорода ITF за захист інтересів транспортників

На 46-му Конгресі ITF Михайло Кірєєв, перший заступник Голови ПРМТУ, був удостоєний Золотої нагороди, що символізує визнання його непохитної відданості справі працівників транспорту в усьому світі.

Thank you for contacting us!