60 років Чорноморському морському фаховому коледжу ОНМУ

Сьогодні, на урочистому заході, присвяченому 60-річчю Чорноморського морського фахового коледжу Одеського національного морського університету, Професійна спілка робітників морського транспорту України та Благодійний фонд морського транспорту “МОРТРАНС” привітали викладачів, учнів, ветеранів та випускників з ювілеєм.

За високий професіоналізм, багаторічну плідну працю та з нагоди 60-річчя Почесними грамотами Профспілки нагороджені біля тридцяти профспілкових активістів — членів ПРМТУ.

Для потреб членів Профспілки у Первинну профспілкову організацію було передано кольоровий принтер.

More news with tag #Students

Meeting of IMO Secretary-General Arsenio Dominguez with MTWTU Youth

The Secretary-General of the International Maritime Organization (IMO), Arsenio Dominguez, visited Ukraine to personally express his support for the maritime community. This is his first visit since taking up his role as IMO Secretary-General on 1 January 2024.

Відкриті горизонти разом з ПРМТУ

Про свій професійний шлях – від курсантки НУОМА до крюїнг-менеджера однієї з провідних судноплавних компаній – майбутнім морським фахівцям розповіла Інна Мартиненко.

Профспілковий хаб для активістів: формуємо сильних лідерів

Сильні профспілки будуються на лідерах – активних, вмотивованих і підготовлених, які готові відстоювати права працівників та вести за собою інших.

Мінрозвитку: питання проведення ЄДКІ в 2025 році потребує додаткового опрацювання

Міністерством розвитку громад та територій України на запит ПРМТУ надано копію листа Мінрозвитку, який раніше це міністерство спрямувало на адресу Міністерства освіти і науки України: https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/hlwlXYgDY8ZHitxJL1VHpc48t-2RHI0f.pdf

Thank you for contacting us!