Український моряк отримав нагороду IMO

14 серпня 2020 року український моряк Михайло Миронюк був відзначений подякою Міжнародної морської організації (IMO) за рішучість і лідерські якості, проявлені ним під час піратського нападу на судно ANUKET AMBER.

Танкер ANUKET AMBER, який працював в Західній Африці захопили пірати, внаслідок чого частина екіпажу була викрадена, включаючи трьох старших офіцерів – капітана, старшого помічника та старшого механіка. На борту судна залишилися лише два офіцери – Михайло Миронюк, який вперше пішов в рейс на посаді другого помічника капітана, і другий механік. Наш співвітчизник самостійно вів судно дві доби, зокрема, відремонтував пошкоджене піратами радіообладнання, встановив зв’язок з місцевою владою та домовився з французьким військовим фрегатом про супровід судна до безпечного місця.


Церемонія нагородження мала відбутися в рамках Асамблеї IMO в листопаді 2019 року, але з певних причин її перенесли, а в 2020 році свої корективи вніс COVID-19. Наразі Михайло отримав заслужену нагороду з рук Морського амбасадора доброї волі IMO в Україні, Першого заступника Голови Професійної спілки робітників морського транспорту України Олега Григорюка.


У лютому 2019 року наш моряк був відзначений подякою Державного секретаря Міністерства закордонних справ України та, за подання ПРМТУ і підтримки МЗС, номінований на нагороду IMO «За відвагу на морі». Варто зазначити, що Михайло Миронюк став першим з українців, удостоєним такої відзнаки за 13 років її існування.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ и представители морской сферы страны обсудили ключевые проблемы моряков

28 октября состоялась рабочая встреча по вопросам в сфере подготовки и дипломирования моряков с генеральным директором Директората морского и речного транспорта Министерства инфраструктуры Украины Ярославом Илясевичем, исполняющим обязанности главы Морской администрации Андреем Глазковым, а также представителями морских учебных заведений, крупных крюинговых компаний и их объединений, учебно-тренажерных центров, Профсоюза работников морского транспорта Украины и других участников морской сферы страны.

На Филиппинах забронированы два отеля под карантин для моряков

Международный совет морских работодателей (IMEC), Международная федерация транспортников (ITF) и филиппинский профсоюз моряков AMOSUP в рамках экспериментальной программы проверки экипажей судов на COVID-19 зарезервировали в Маниле два крупных отеля для прохождения карантина сотнями моряков.

ПРМТУ встретился с моряками

Сегодня в Морском юнион центре Профсоюз работников морского транспорта Украины организовал встречу с моряками.

Обновленная информация по сменам️

Чили, Португалия, Дания, Панама.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на Ваше запитання!

Дякуємо за звернення!