Світ протидіє піратству

Індія ухвалила законопроект щодо створення інструменту для боротьби з піратством

Слідом за Камеруном Індія також ухвалила законопроект щодо створення ефективного правового інструменту для боротьби з морським піратством.

Говорячи про законопроект про морську боротьбу з піратством, міністр закордонних справ С. Джайшанкар заявив, що «забезпечення безпеки на морі є ключем до захисту безпеки та економічного добробуту Індії». Як він пояснив, безпека морських шляхів сполучення має вирішальне значення, оскільки понад 90% торгівлі Індії здійснюється морськими шляхами, і понад 80% потреб країни у вуглеводнях припадає на морські перевезення.

Законопроект також розглядає питання про страту як «винятковий випадок», а кількість передбачених покарань відповідає тяжкості правопорушень.

У період з 2008 по 2011 рік сталося 27 морських інцидентів, у яких брали участь 288 громадян Індії. У період з 2014 до 2022 року було зареєстровано 19 випадків піратства, в яких брали участь 155 членів екіпажу з Індії.

Більше новин з тегом #В світі

Мандрівка «Потяг пам’яті»

ETF (Європейська федерація транспортників) та Friedrich-Ebert-Stiftung (Фонд Фрідріха Еберта) організували унікальну навчальну подорож для молодих профспілківців з метою вивчення історії Голокосту, аналізу подій сучасності та виховання нового покоління лідерів, здатних будувати демократію та захищати права людини.

Проблеми з добробутом, оплатою праці та технічним обслуговуванням на ELEEN SOFIA

Міжнародна федерація транспортників (ITF) повідомляє, що наразі взаємодіє з владою Австралії для вирішення справи про жорстоке поводження з екіпажем, розкрадання заробітної плати та жахливі умови на борту балкера, що належить болгарській компанії. Судно також перебуває під арештом австралійських прикордонників; його затримано в Гледстоуні.

Опитування: ваш голос має значення!

Жінки становлять лише приблизно 2% світової морської робочої сили.

ПРМТУ представила Україну в Програмі розвитку портових працівників

За сприянням Профспілки робітників морського транспорту України, ПРМТУ та ДП «Адміністрація морських портів України» представили Україну в Програмі розвитку портових працівників (при обробці насипних вантажів) — Portworker Development Programme in Bulk Terminals (PDPII), запровадженій Міжнародною організацією праці. Навчання проходило на базі Корейського портового навчального інституту Бусану, який є найкращим експертним закладом з підготовки портових працівників в Кореї.

Дякуємо за звернення!