Сінгапур посилює контроль: обов'язкові перевірки на віспу мавп для іноземних моряків

Сінгапур запровадив додаткові заходи безпеки у своїх морських портах, зокрема обов'язкові перевірки на вірус мавпячої віспи для іноземних моряків. Цей крок спрямований на запобігання поширенню інфекції та захист здоров'я місцевих жителів і гостей країни.

Перевірки включають медичний огляд і тестування на симптоми інфекції. Влада Сінгапуру впевнена, що ці заходи допоможуть мінімізувати ризики та зберегти стабільну епідеміологічну ситуацію. Перевірки триватимуть до стабілізації ситуації у світі.

14 серпня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила спалах мавпячої віспи (mpox) в Африці глобальною надзвичайною ситуацією. Вірус найбільш активний у Центральній та Західній Африці, де він ендемічний. З 2022 року випадки зараження почали фіксуватися і в інших частинах світу, включаючи Європу, Північну Америку та Азію.

У Європі випадки захворювання залишаються рідкісними, але їх вже зафіксували у Великій Британії, Франції, Іспанії, Німеччині та Швеції.

Наші моряки повідомляють, що на суднах вже поширюють інформаційні матеріали із закликом дотримуватися санітарних норм для запобігання поширенню вірусу.

Більше новин з тегом #Моряки

Екіпаж судна GROTON у боротьбі за виживання

Судно GROTON, яке було уражене ракетою хуситів у Червоному морі 3 серпня, зараз стоїть на якорі в Джибуті.

Нехай ваш голос буде почутий: Розпочато опитування IMO-WISTA «Жінки в морській галузі»

Друге опитування «Жінки в морській галузі» було розпочато з метою збору важливих базових даних про участь жінок у морській та океанічній галузях.

Стигматизації не місце у сучасному суспільстві

Частиною нашого світогляду уже тривалий час є стереотипи та упередження, які стають причиною стигматизації. Вони бувають різні, однак усі породжують стигматизацію – негативне та упереджене ставлення, яке призводить до дискримінації та ізоляції від суспільства.

Працювати без підписаного контракту — це як плавати у відкритому морі без рятувального жилета

За нашими спостереженнями, останнім часом значно збільшилася кількість випадків, коли українські моряки, прагнучи якнайшвидше вирушити в рейс, припускаються серйозних помилок, які згодом обходяться їм дуже дорого — як у прямому, так і в переносному сенсі.

Дякуємо за звернення!