З Міжнародним днем студента!

Сьогодні Міжнародний день студента, з чим ми і вітаємо всю учнівську молодь!

Профспілка робітників морського транспорту України об'єднує більше 7 000 студентів і курсантів морських навчальних закладів. ПРМТУ постійно веде роботу з підростаючим поколінням моряків. Ми інформуємо про важливі події у профспілковому і морському житті, запрошуємо на навчальні та інформаційні семінари, проводимо відкриті уроки в навчальних закладах, майстер-класи, презентації, різні заходи розважального характеру.

З жовтня цього року ми запустили новий формат заходів для підростаючого покоління профспілкового руху. Щовівторка ПРМТУ запрошує групу курсантів Національного університету «Одеська морська академія» відвідати офіс і ознайомитися з основними напрямками своєї роботи.

Основне завдання, яке перед собою поставила Профспілка, - підвищити рівень інформованості курсантів щодо діяльності ПРМТУ і профспілкового руху в цілому, донести інформацію про трудові права моряків, навчити читати і розуміти трудовий контракт і колективний договір.

У ваше свято, дорогі наші курсанти і студенти, ПРМТУ бажає вам успіхів, оптимізму, грандіозних планів, нових відкриттів і досягнень! Нехай кожен день цієї чудової пори у вашому житті буде наповнений радістю, надією і мрією!

Більше новин з тегом #Учні

ПРМТУ взяла участь у зустрічі з заступником міністра освіти і науки України

Профспілка робітників морського транспорту України взяла участь у відкритій зустрічі представників морського бізнесу із заступником міністра освіти і науки України Михайлом Винницьким, яка відбулася 6 травня в Одесі.

ЄДКІ 2025: РОЗКЛАД

РОЗКЛАД проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для спеціальності 271 «Морський та внутрішній водний транспорт»

ЄДКІ 2025: Міфи VS Факти

Шановні здобувачі освіти, що планують складати ЄДКІ в 2025 році!

ЄДКІ 2025: затверджено графік складання іспитів

Міносвіти внесені зміни до графіку складання ЄДКІ. Зокрема, змінено дати проведення ЄДКІ для здобувачів освіти на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти.

Дякуємо за звернення!