Порт Нью-Йорка і Нью-Джерсі повертає собі статус найзавантаженішого контейнерного порту в США

Незважаючи на традиційно вповільнений період для портів США в лютому, порт Нью-Йорка і Нью-Джерсі зміг обробити 571 177 TEU (двадцятифутовий еквівалент) вантажів у лютому, випередивши своїх конкурентів на західному узбережжі, таких як порт Лос-Анджелеса і порт Лонг-Біч, більш ніж на 83 000 TEU і 27 000 TEU, відповідно.

Це сталося після того, як у січні порт Нью-Йорка і Нью-Джерсі обробив 645 430 TEU, ставши другим за завантаженістю контейнерним портом в країні після порту Лос-Анджелеса, який перемістив 726 013 TEU в цьому ж місяці.

Цього року порт проводив особливо активну роботу з виведення порожніх контейнерів, вивізши понад 390 000 TEU. Це сприяло покращенню роботи морського порту та підвищенню пропускної здатності, що забезпечило більше місця на контейнерному терміналі для швидшої обробки імпорту в майбутньому.

«Порт Нью-Йорка і Нью-Джерсі знову став портом № 1 в країні», - сказав голова Адміністрації порту Кевін О'Тул.

Виконавчий директор Портової адміністрації Рік Коттон також високо оцінив успіхи: «Повернення порту Нью-Йорка і Нью-Джерсі на перше місце в рейтингу найбільш завантажених портів країни демонструє незмінну надійність і стійкість, в той час, як інші порти останнім часом стикаються з невизначеністю та проблемами».

Більше новин з тегом #В світі

ПРМТУ представила Україну в Програмі розвитку портових працівників

За сприянням Профспілки робітників морського транспорту України, ПРМТУ та ДП «Адміністрація морських портів України» представили Україну в Програмі розвитку портових працівників (при обробці насипних вантажів) — Portworker Development Programme in Bulk Terminals (PDPII), запровадженій Міжнародною організацією праці. Навчання проходило на базі Корейського портового навчального інституту Бусану, який є найкращим експертним закладом з підготовки портових працівників в Кореї.

Порядок надання гарантій компенсації шкоди фрахтувальникам, операторам, власникам морських суден та суден внутрішнього плавання

Затверджено Порядок надання гарантій компенсації шкоди фрахтувальникам, операторам та/або власникам морських суден та суден внутрішнього плавання

Поширені питання щодо тимчасових обмежень у прийнятті нових заяв на надання консульських послуг

Коментар МЗС України

Криміналізація моряків: міжнародна проблема

Дізнайтеся більше про те, як Міжнародна федерація транспортників (ITF) бореться з несправедливим ставленням до моряків після інцидентів і підозр у злочинах на морі

Дякуємо за звернення!