Курсантам про Профспілку

Як ми вже повідомляли, з початку жовтня Профспілка робітників морського транспорту України запустила новий формат заходів для молодого покоління профспілкового руху. Щовівторка ПРМТУ запрошує групу курсантів Національного університету «Одеська морська академія» відвідати офіс і ознайомитися з основними напрямками своєї роботи.

Основне завдання, яке перед собою поставила Профспілка, - підвищити рівень інформованості курсантів щодо діяльності ПРМТУ і профспілкового руху в цілому, донести інформацію про трудові права моряків, навчити читати і розуміти трудовий контракт і колективний договір.

Сьогоднішню зустріч відкрив Перший заступник Голови ПРМТУ Олег Григорюк. Він розповів курсантам про завдання Профспілки, про діяльність, спрямовану на захист трудових прав українських моряків, на збільшення робочих місць, розширення кадетських програм для майбутніх моряків, а також про інвестиції в морську освіту в Україні.

Також курсанти отримали інформацію про роботу Первинної профспілкової організації курсантів НУ «ОМА» і можуть приєднатися до роботи профактиву та профспілкового руху.

Більше новин з тегом #ITF

«Одна справа — знати, що профспілки існують, а зовсім інша — усвідомити їхню силу»

Координатор ITF у Німеччині про реалії життя моряків та нові виклики галузі

Профспілка моряків заявила про порушення трудового законодавства після відмови інспекторам у доступі до судна

Міжнародна профспілка моряків Канади (SIU Canada) дедалі більше занепокоєна численними випадками, коли інспекторам Міжнародної федерації транспортників (ITF) відмовляють в інспекції суден під іноземним прапором у канадських портах. Ці інспекції є критично важливими для захисту прав моряків і дотримання мінімальних міжнародних стандартів праці.

У 2025 році кількість випадків залишення моряків зросла на 30%

Понад 2280 моряків були залишені на 222 суднах цього року з невиплатою заробітної плати в розмірі $13,1 млн і 30% зростанням кількості випадків порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Профспілки моряків вимагають визнання статусу зон конфлікту на Близькому Сході як «зони воєнних дій»

ITF закликає судновласників визнати Ормузьку протоку, Оманську затоку та води Ізраїлю зонами воєнних дій, аби посилити захист екіпажів суден.

Дякуємо за звернення!