Конференція трудового колективу НУ «ОМА»

Відбулася конференція трудового колективу НУ «Одеська морська академія», в якій взяв участь Голова ПРМТУ Олег Григорюк.

Ректор НУ «ОМА» Михайло Міюсов звітував про роботу Академії за минулий рік та наголосив, що попри обʼєктивні труднощі, Академія продовжує продуктивно проводити діяльність та реалізувати свої завдання. Так, значно впала кількість абітурієнтів та регулярність іноземної підтримки партнерами, однак Академія та її структурні підрозділи підготували та випустили понад 6 500 випускників.

Голова ППО НУ «ОМА» Микола Козьміних звітував про виконання колективної угоди та про допомогу, яка була надана Профспілкою та Благодійним фондом «МОРТРАНС»: допомогли придбати морозильне обладнання для студентської їдальні, генератор, спальні мішки.

«Попри всі труднощі, які ми долаємо під час війни, ми продовжуємо рухатись уперед. Ми відчуваємо значну підтримку наших міжнародних партнерів, яка дозволяє нам не лише зберігати стабільність, а й ефективно підтримувати наших членів Профспілки», – наголосив Голова ПРМТУ Олег Григорюк.

Також він наголосив на важливості щотижневого спілкування з курсантами Академії. «Ці зустрічі стали для нас не просто традицією, а важливим моментом нашої роботи. Ми робимо все можливе, щоб надати молодому поколінню інформацію, необхідну для успішного старту у професійній діяльності, допомагаємо розвивати навички, які допоможуть їм у майбутньому, знайомимо їх із профспілковою діяльністю та їхніми трудовими правами», – сказав Олег Григорюк.

Більше новин з тегом #Учні

Мінрозвитку: питання проведення ЄДКІ в 2025 році потребує додаткового опрацювання

Міністерством розвитку громад та територій України на запит ПРМТУ надано копію листа Мінрозвитку, який раніше це міністерство спрямувало на адресу Міністерства освіти і науки України: https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/hlwlXYgDY8ZHitxJL1VHpc48t-2RHI0f.pdf

Запровадження ЄДКІ як обов’язкової складової атестації здобувачів освіти спеціальності 271 «Морський та внутрішній водний транспорт» повинно бути відтерміновано

04 березня 2025 року ПРМТУ проведено онлайн зустріч з батьками курсантів – випускників відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж морського транспорту Національного університету «Одеська морська академія» (ФКМТ НУОМА), які є членами ПРМТУ, стосовно критичної ситуації, що склалася у зв’язку з проведенням у 2025 році атестації здобувачів ступеня фахової передвищої освіти за спеціальністю 271 «Морський та внутрішній водний транспорт» у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ).

Шлях до власної справи: ПРМТУ допомагає знайти нові можливості

3-го березня в Ізмаїлі пройшов тренінг «Генеруй та втілюй бізнес-ідеї» — у рамках реалізації ПРМТУ проєкту Міжнародної організації праці «Підтримка України – запобігання трудовій експлуатації та торгівлі людьми, підтримка розвитку підприємництва та соціальних партнерів», що фінансується урядом Бельгії.

Union Sport та Union Quiz об’єднали молодь в Ізмаїлі

В Ізмаїльському інтернаціональному клубі моряків відбулися одразу дві захоплюючі події під егідою Молодіжної ради ПРМТУ та морського амбасадора доброї волі ІМО в Україні.

Дякуємо за звернення!