Дорожня карта ICS: глобальна вакцинація моряків

У травні 2021 року Міжнародна морська організація (IМО) випустила Циркуляр із пропозицією всім зацікавленим сторонам ознайомитися і поширити нове керівництво, що розроблене Міжнародною палатою судноплавства (ICS), під назвою «COVID-19 - Дорожня карта вакцинації моряків усього світу» (COVID-19 - Roadmap for vaccination of international seafarers).

В даній дорожній карті викладені процедури, що розроблені для впровадження програм безпечної вакцинації екіпажів суден під час пандемії COVID-19. Вона може використовуватися судноплавними компаніями (їх агентами і представниками і крюїнговими компаніями), морськими адміністраціями та національними службами охорони здоров'я у взаємодії з іншими органами (такими як митна служба, імміграційна служба, прикордонний контроль, адміністрації морських портів і цивільна авіація) на етапах планування та розгортання програм вакцинації.

Дорожня карта, серед іншого, пропонує концепцію по створенню зручних центрів вакцинації моряків (наприклад, в портах або аеропортах), а також перераховує аспекти, на які слід звернути увагу при розробці програм по вакцинації моряків, серед яких:

- планування, створення і управління центром вакцинації, включаючи логістику і сам процес поширення вакцин;

- ведення реєстру моряків і супутньої документації;

- правові аспекти та питання відповідальності.

Ознайомитися з документом можна за посиланням: https://www.ics-shipping.org/.../Coronavirus-COVID-19...

Більше новин з тегом #Моряки

«Ви можете досягти всього, чого захочете: жінки спроможні на все»

Катерина Гойман з дитинства мріяла про морські пригоди. Кожен вільний момент вона проводила біля Чорного моря, дивлячись на судна, що вирушали в подорожі. Так вона відчувала себе частинкою цього великого світу, де кожен день приносить нові враження та виклики. Таким чином, вона вирішила, що її майбутнє пов'язане саме з морем.

Криміналізація моряків: міжнародна проблема

Дізнайтеся більше про те, як Міжнародна федерація транспортників (ITF) бореться з несправедливим ставленням до моряків після інцидентів і підозр у злочинах на морі

Аналітика даних Інспекторату ITF у дії

Стаття-коментар Сета Пайєра, Керівника відділу даних та досліджень Міжнародної федерації транспортників

ПРМТУ звернулася до МЗС України за роз'ясненнями

Після оголошення МЗС України тимчасовогопризупинення з 23.04.2024 року вчинення консульських дій у закордонних дипломатичних установах за заявами громадян України чоловічої статі від 18 до 60 років (окрім дій, пов’язаних зоформленням посвідчень особи на повернення в Україну), ПРМТУ отримала численні запити від моряків, громадян України, які знаходяться за кордоном.

Дякуємо за звернення!