В Україні може бути створений офіс МОП

Відбулося засідання Робочої групи 4 Платформи громадянського суспільства Україна - ЄС, членом якої є представник Професійної спілки робітників морського транспорту України.

В засіданні взяв участь Координатор МОП в Україні Сергій Савчук. Він повідомив про те, що в березні цього року МОП припинила будь-яку співпрацю з рф.

Також зараз йде активне обговорення питання створення офісу МОП в Україні, що дасть можливість збільшення кількості працівників МОП в Україні, які б співпрацювали за багатьма питаннями, які потребують вирішення як в період воєнного стану, так і після його скасування.

У ході засідання обговорювалося питання про те, що у зв'язку з набуттям Україною статусу кандидата до вступу в ЄС, Україна має змінити свою соціальну політику в бік соціальної політики для людей за принципами ЄС.

Для цього потрібно імплементувати законодавство України з питань соціальної політики до всього законодавства ЄС у сфері соціальної політики ЄС, яке, в свою чергу, базується на Конвенціях МОП.

Тому Україні слід приділяти особливу увагу питанням ратифікації Конвенцій МОП, особливо оновлених та осучаснених.

Більше новин з тегом #В світі

ПРМТУ на European Shipping Summit 2025

Профспілка робітників морського транспорту України взяла участь в European Shipping Summit 2025, що об’єднав представників моряків, шиппінгу та урядів країн Європи.

Під прицілом росії – не лише Україна, а й продовольча безпека світу

Генеральний секретар ІМО Арсеніо Домінгес звернувся до всіх залучених сторін з закликом до спільної роботи, «щоб забезпечити припинення актів насильства проти невинних моряків і судноплавства. Міжнародне судноплавство ніколи не має ставати жертвою геополітичних конфліктів», – заявив Генсек.

Нові можливості для моряків: допомога в оформленні кваліфікаційних документів

Юридичний консультаційний центр MTWTU LAW HUB безкоштовно супроводжує моряків, членів ПРМТУ на всіх етапах подачі та отримання кваліфікаційних документів.

Тіньовий флот рф: загроза для міжнародного судноплавства

За даними порталу War & Sanctions, російський тіньовий танкерний флот налічує 89 капітанів і 625 суден, які систематично порушують міжнародне морське право.

Дякуємо за звернення!