В Україні може бути створений офіс МОП

Відбулося засідання Робочої групи 4 Платформи громадянського суспільства Україна - ЄС, членом якої є представник Професійної спілки робітників морського транспорту України.

В засіданні взяв участь Координатор МОП в Україні Сергій Савчук. Він повідомив про те, що в березні цього року МОП припинила будь-яку співпрацю з рф.

Також зараз йде активне обговорення питання створення офісу МОП в Україні, що дасть можливість збільшення кількості працівників МОП в Україні, які б співпрацювали за багатьма питаннями, які потребують вирішення як в період воєнного стану, так і після його скасування.

У ході засідання обговорювалося питання про те, що у зв'язку з набуттям Україною статусу кандидата до вступу в ЄС, Україна має змінити свою соціальну політику в бік соціальної політики для людей за принципами ЄС.

Для цього потрібно імплементувати законодавство України з питань соціальної політики до всього законодавства ЄС у сфері соціальної політики ЄС, яке, в свою чергу, базується на Конвенціях МОП.

Тому Україні слід приділяти особливу увагу питанням ратифікації Конвенцій МОП, особливо оновлених та осучаснених.

Більше новин з тегом #В світі

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Закон про мобілізацію: відповіді на найпоширеніші питання

18 травня набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку». Відповідно до цього Закону передбачено багато змін щодо військового обліку та мобілізації. Зібрали найбільш актуальні запитання, що надходили від членів Профспілки, та підготували для вас відповіді на них.

Дякуємо за звернення!