На підтримку капітана Гаврилова

На адресу Профспілки робітників морського транспорту України продовжують надходити листи на підтримку затриманого в Шрі-Ланці капітана судна AVANT GARDE, громадянина України Геннадія Гаврилова.

Так, днями Профспілка отримала копію звернення членської організації Міжнародної федерації транспортників (ITF) - шведської профспілки SEKO до Президента Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка пана Майтріпале Сірісене.

У своєму зверненні шведська профспілка висловлює стурбованість ситуацією, що склалася і закликає шріланкійську владу сприяти якнайшвидшому звільненню капітана Гаврилова і його поверненню на Батьківщину.

Нагадаємо, що капітан судна AVANT GARDE (IMO 8107036, прапор Шрі-Ланки) Геннадій Гаврилов утримується на території Шрі-Ланки протягом трьох років, позбавлений права не тільки покинути країну, але і заробляти собі на життя. Крім іншого, критичний стан здоров'я капітана також вимагає його якнайшвидшого повернення додому для отримання необхідного лікування.

Більше новин з тегом #Моряки

Профспілки домоглися підвищення зарплати для моряків

Новий договір IBF забезпечить підвищення зарплати та покращення умов праці моряків вже з 1 січня 2024 року.

Перспективи для українських моряків на суднах під Данським міжнародним реєстром суден

Сьогодні Данська асоціація судноплавства та Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підписали колективну угоду, що на першому етапі стосується українських офіцерів на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS).

Морська англійська з Профспілкою

Нові горизонти для кар'єри моряків

Великі компанії не використовують адреси електронної пошти Gmail та Yahoo при наборі персоналу

На сайті Міжнародної федерації транспортників www.itfshipbesure.org повідомляється про шахрайські схеми, пов'язані з наймом морського персоналу.

Дякуємо за звернення!