UNION SOLIDARITY FUND: допомога українським транспортникам не припиниться

Відбулося чергове засідання Наглядової ради UNION SOLIDARITY FUND, заснованого Міжнародною федерацією транспортників (ІТF) та Європейською федерацією транспортників (ETF) для допомоги українським профспілкам, які є членськими організаціями обох федерацій.

Голова Наглядової ради Олег Григорюк розповів про поточну ситуацію в Україні та про виклики, з якими продовжує боротися наша країна через повномасштабне вторгнення. Так, він зазначив, що останній транш допомоги, який складався з генераторів, обігрівачів, ліхтариків, портативних зарядних пристроїв, сонячних батарей, пропанових похідних плиток та інших засобів виживання у блекаут, був своєчасно переданий первинним профспілковим організаціям ПРМТУ (докладніше: https://mtwtu.org.ua/news/nezlamna-solidarnist-edi...)

Також про свій досвід розказали Голова Профспілки залізничників та транспортних будівельників України Олексій Семерунь та Голова Вільної профспілки машиністів України Семен Каріков.

Координатор морської секції ITF Жаклін Сміт підкреслила, що не зважаючи на конфлікт у секторі Газа та загострення ситуації у Червоному морі, які, без сумніву, потребують уваги з боку федерацій, допомога Україні залишається першочерговою.

З моменту створення UNION SOLIDARITY FUND десятки тисяч українських транспортників, членів профспілок - моряків, портовиків та залізничників - отримали колосальну допомогу від братніх профспілок зі всього світу через цей Фонд. Ми безмежно вдячні за допомогу, віру в Україну та підтримку на нашому шляху боротьби за свою незалежність!

Більше новин з тегом #Портовики

ПРМТУ взяла участь у Конгресі Морської секції SEKO

ПРМТУ взяла участь у Конгресі Морської секції братської профспілки SEKO (Швеція). Лідери цієї профспілки одні з перших підтримали ПРМТУ з початку агресії росії.

Зустріч ПРМТУ у Парламенті Норвегії

Олег Григорюк, Голова ПРМТУ, зустрівся з Іне Марі Еріксен Сьорейде – Головою Комітету міжнародних зв'язків у Парламенті Норвегії, яка відігравала значні ролі в уряді Норвегії, зокрема, міністра закордонних справ з 2017 по 2021 рік. Вона також стала першою жінкою на цій посаді. Раніше Іне Марі обіймала посаду міністра оборони з 2013 по 2017 рік. Як член Консервативної партії, вона була обрана у 2005 році членом Парламенту від Осло.

Підтримка транспортників - спілчан ПРМТУ

За ініціативою ПРМТУ та за сприянням ITF-ETF SOLIDARITY FUND допомогу у вигляді 1 500 продуктових наборів отримають українські транспортники, члени ПРМТУ.

Solidarity – doker's mentality!

Канадські портовики з Міжнародної спілки берегових робітників і складських служб (ILWU) висловили солідарну підтримку українським колегам із Дунайського регіону, які сьогодні працюють в екстремально тяжких умовах через війну в Україні.

Дякуємо за звернення!