UNION SOLIDARITY FUND: допомога українським транспортникам не припиниться

Відбулося чергове засідання Наглядової ради UNION SOLIDARITY

FUND, заснованого Міжнародною федерацією транспортників (ІТF) та Європейською

федерацією транспортників (ETF) для допомоги українським профспілкам, які є

членськими організаціями обох федерацій.

Голова Наглядової ради Олег Григорюк розповів про поточну ситуацію в Україні та про виклики, з якими продовжує боротися наша країна через повномасштабне вторгнення. Так, він зазначив, що останній транш допомоги, який складався з генераторів, обігрівачів, ліхтариків, портативних зарядних пристроїв, сонячних батарей, пропанових похідних плиток та інших засобів виживання у блекаут, був своєчасно переданий первинним профспілковим організаціям ПРМТУ (докладніше: https://mtwtu.org.ua/news/nezlamna-solidarnist-edi...)

Також про свій досвід розказали Голова Профспілки залізничників та транспортних будівельників України Олексій Семерунь та Голова Вільної профспілки машиністів України Семен Каріков.

Координатор морської секції ITF Жаклін Сміт підкреслила, що не зважаючи на конфлікт у секторі Газа та загострення ситуації у Червоному морі, які, без сумніву, потребують уваги з боку федерацій, допомога Україні залишається першочерговою.

З моменту створення UNION SOLIDARITY FUND десятки тисяч українських транспортників, членів профспілок - моряків, портовиків та залізничників - отримали колосальну допомогу від братніх профспілок зі всього світу через цей Фонд. Ми безмежно вдячні за допомогу, віру в Україну та підтримку на нашому шляху боротьби за свою незалежність!

More news with tag #Seamen

ПРМТУ у парламенті Румунії

20 червня Олег Григорюк, Голова ПРМТУ, виступив у парламенті Румунії в Бухаресті, де відбулося засідання Комітету моряків Східної, Центральної Європи та Норвегії (SCOCEEN).

ПРМТУ зустрілась з моряками в Румунії

В рамках спільного проєкту Профспілки робітників морського транспорту України та ITF Seafarers' Trust ПРМТУ організувала першу зустріч з українськими моряками, які тимчасово перебувають у Румунії. Це важлива подія, адже наша мета – бути поруч з членами Профспілки, попри складні обставини, в яких вони опинилися через війну в Україні.

Дорогі моряки, з професійним святом!

Сьогодні, 25 червня, відзначається Міжнародний день моряка.

Єгипет ратифікував MLC, 2006

6 червня 2024 року Арабська Республіка Єгипет зробила важливий крок на шляху до покращення умов праці для моряків, ратифікувавши Конвенцію про працю в морському судноплавстві 2006 року (MLC, 2006).

Thank you for contacting us!