Спільна цільова інспекційна кампанія з перевірки заробітної плати та трудових договорів моряків

Держави-члени Токійського та Паризького Меморандумів про взаєморозуміння (MoU) щодо контролю державою порту розпочнуть спільну інспекційну кампанію для перевірки заробітної плати та трудових договорів моряків. Метою цих заходів є підвищення обізнаності у судноплавній галузі щодо вимог з заробітної плати та трудових договорів моряків та контроль відповідності суден цим умовам.

Ця інспекційна кампанія проводитиметься протягом трьох місяців, починаючи з 1 вересня 2024 року до 30 листопада 2024 року. Шляхом регулярних інспекцій державою порту кампанія перевірятиме конкретні сфери, пов'язані із заробітною платою екіпажів, трудовими договорами моряків та фінансовими гарантіями (репатріація та відповідальність судновласників) відповідно до Конвенції MLC, 2006.

За час проведення кампанії судно підлягатиме лише одній такій перевірці.

Офіцери державного портового контролю використовуватимуть заздалегідь розроблену анкету для оцінки відповідності зарплати екіпажу, трудових договорів моряків і фінансового забезпечення вимогами MLC, 2006.

У разі виявлення невідповідностей дії держави порту можуть варіюватися від фіксації недоліків та надання капітану вказівки виправити їх протягом певного періоду часу до затримання судна до усунення серйозних невідповідностей або до прийняття державою порту пропозиції щодо плану дій. У разі затримання судна, інформація про нього публікується в щомісячних списках затриманих суден на веб-сайтах Токійського і Паризького меморандумів про взаєморозуміння.

Результати кампанії будуть проаналізовані, а висновки будуть представлені керівним органам обох Меморандумів для можливого подання до Міжнародної організації праці та Міжнародної морської організації.

Більше новин з тегом #Моряки

Потужна підтримка українських транспортників: 46-й Конгрес ITF прийняв резолюцію ПРМТУ

Профспілка робітників морського транспорту України, за підтримки Профспілки залізничників і транспортних будівельників України, звернулася з важливою резолюцією до 46-го Конгресу Міжнародної федерації транспортників (ITF) у Марракеші.

Зростаюча роль «тіньового флоту» у випадках залишення моряків

На тлі зростання кількості випадків залишення моряків, пов'язаних із суднами, задіяними в санкційній торгівлі, флот газових танкерів виділяється як порушник-рецидивіст.

Українські моряки отримали нові привілеї

Що змінилося в колективних угодах на суднах норвезьких судновласників

Marrakech Policy: нові зобов'язання щодо покращення умов праці моряків

На 46-му Конгресі ITF прийнято новий документ, встановлюючий стандарти прав і умов праці моряків по всьому світу

Дякуємо за звернення!