Що робити у випадках залишення моряків без допомоги

Міжнародна організація праці (ILO) опублікувала переглянуті Рекомендації для держав прапора та порту про те, як діяти у разі залишення моряків без допомоги.

Документ стане довідковим інструментом принципів, які можуть бути відображені у розробці та реалізації політики, стратегій, програм, законодавства, адміністративних заходів та механізмів соціального діалогу щодо вирішення випадків з покинутими моряками.


Рекомендації доступні за посиланням: https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/XlW624lKNNCATUeDN5TtiFsjLeTeGXKU.pdf


Як ми вже розповідали, на жаль, українці досі входять в топ-5 національностей, які знаходяться на покинутих суднах. Тенденція показує, що з такими проблеми стикаються моряки, які не уважно читають умови трудового контракту, не знають своїх прав.


Щоб не опинитися на покинутому судні через недобросовісних посередників у працевлаштуванні, його можна перевірити заздалегідь за посиланням або звернутися до ПРМТУ: https://www.ilo.org/dyn/seafarers/seafarersBrowse.list?p_lang=en

Більше новин з тегом #Моряки

Українські курсанти поспілкувалися з лідером ІМО

Однією з важливих складових успішного професійного становлення є спілкування з провідними особистостями, які формують тенденції розвитку галузі та визначають її майбутнє. Саме така можливість випала курсантам та студентам морських навчальних закладів України.

ПРМТУ на European Shipping Summit 2025

Профспілка робітників морського транспорту України взяла участь в European Shipping Summit 2025, що об’єднав представників моряків, шиппінгу та урядів країн Європи.

ІМО схвалено Керівництво із справедливого поводження з моряками, затриманими за підрозрою у вчиненні злочинів на морі

На засіданні 112-оі сесії Юридичного комітету ІМО схвалено Керівництво з справедливого поводження з моряками, затриманими за підозрою у вчиненні злочинів на морі.

Соціальний діалог: міжнародний досвід та європейські стандарти

Профспілка робітників морського транспорту України взяла участь у масштабному заході, організованому Національною службою посередництва і примирення спільно з Міжнародною організацією праці, Офісом Ради Європи в Україні та Навчально-науковим інститутом права КНУ імені Тараса Шевченка.

Дякуємо за звернення!