Слідкувати за кількістю провізії повинен екіпаж

До інспектора ITF в Україні звернувся екіпаж судна під «зручним» прапором, який чекав заходу в один із дунайських портів.

Моряки запевняли, що з кінця листопада 2022 року вони знаходяться на рейді, і у них почали закінчуватися запаси їжі та води. Компанія на звернення моряків не відповідала, тому запит із наданням інформації щодо претензій екіпажу адресував інспектор ITF. За лічені дні проблему було вирішено, і на борт судна доставили провізію на 30 днів та питну воду у необхідній кількості.

Інспектор ITF попереджає: пильно слідкувати за наявністю та достатньою кількістю провізії та питної води повинен екіпаж. Якщо моряки зафіксували зменшення порцій, погіршення якості харчування або нестачу води, вони негайно повинні звернутися до своєї компанії.

У разі ігнорування ситуації з боку судновласника, треба направити звернення найближчому інспектору ITF або зв'язатися із вашою профспілкою. Також можна залишити запит портовій владі чи морській адміністрації держави прапора судна.

Замовчування – не вихід. Поки ви не проінформуйте про проблему, допомогти вам ніхто не зможе. Про це потрібно пам'ятати завжди.

Більше новин з тегом #Моряки

Загроза для торгівлі: зменшення пропускної здатності Панамського каналу

Кліматичні зміни, що розгортаються на Панамському каналі, можуть вплинути на один з найважливіших судноплавних маршрутів у світі. Адміністрація Панамського каналу (АПК) заявила, що в регіоні зберігаються засушливі умови, які впливають на наявність води для проходження через шлюзи і підвищують ймовірність подальших обмежень.

До уваги членів ПРМТУ з підтоплених територій Херсонської області!

ПРМТУ організувала Центр допомоги потерпілим.

«Не знаю іншої організації, яка так би дбала про моряків»

Після восьми місяців окупації українська армія звільнила Херсон. Сьогодні вільне, але майже безлюдне місто російські війська нещадно обстрілюють з іншого берега Дніпра.

Кількість втрачених контейнерів скоротилася у 2022 році

Всесвітня рада судноплавства (WSC) опублікувала щорічний звіт «Контейнери, втрачені в морі», який висвітлює обнадійливі тенденції щодо безпеки контейнерів у міжнародному лінійному судноплавстві.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!