Слідкувати за кількістю провізії повинен екіпаж

До інспектора ITF в Україні звернувся екіпаж судна під «зручним» прапором, який чекав заходу в один із дунайських портів.

Моряки запевняли, що з кінця листопада 2022 року вони знаходяться на рейді, і у них почали закінчуватися запаси їжі та води. Компанія на звернення моряків не відповідала, тому запит із наданням інформації щодо претензій екіпажу адресував інспектор ITF. За лічені дні проблему було вирішено, і на борт судна доставили провізію на 30 днів та питну воду у необхідній кількості.

Інспектор ITF попереджає: пильно слідкувати за наявністю та достатньою кількістю провізії та питної води повинен екіпаж. Якщо моряки зафіксували зменшення порцій, погіршення якості харчування або нестачу води, вони негайно повинні звернутися до своєї компанії.

У разі ігнорування ситуації з боку судновласника, треба направити звернення найближчому інспектору ITF або зв'язатися із вашою профспілкою. Також можна залишити запит портовій владі чи морській адміністрації держави прапора судна.

Замовчування – не вихід. Поки ви не проінформуйте про проблему, допомогти вам ніхто не зможе. Про це потрібно пам'ятати завжди.

More news with tag #Seamen

Профспілки домоглися підвищення зарплати для моряків

Новий договір IBF забезпечить підвищення зарплати та покращення умов праці моряків вже з 1 січня 2024 року.

New collective agreement for Ukrainian seafarers on ships under the Danish International Ship Register (DIS)

Today, Danish Shipping and the Ukrainian trade union Marine Transport Workers’ Trade Union of Ukraine (MTWTU) have put pen to paper on a collective agreement initially covering Ukrainian officers on DIS-ships. An agreement covering ordinary Ukrainian seafarers is also expected to be concluded in the near future.

Морська англійська з Профспілкою

Нові горизонти для кар'єри моряків

Великі компанії не використовують адреси електронної пошти Gmail та Yahoo при наборі персоналу

На сайті Міжнародної федерації транспортників www.itfshipbesure.org повідомляється про шахрайські схеми, пов'язані з наймом морського персоналу.

Thank you for contacting us!