Профспілкова солідарність у дії

До нас звернувся член Профспілки, сім'я якого встигла поїхати до Німеччини.

Так, дружина з дитиною та мама моряка не змогли самі знайти волонтерів для допомоги із житлом. Статус біженців оформляти вони не хотіли, тому моряк просив ПРМТУ сприяти пошуку житла та в деяких побутових питаннях.

Ми одразу ж звернулися за допомогою до наших колег та давніх друзів, з якими нас пов'язують понад двадцять років спільної співпраці – німецької профспілки ver.di. Питання було вирішено протягом дня!

«Хочу висловити вам і вашим колегам з Німеччини свою вдячність за допомогу моїй сім'ї, – написав нам моряк. – Спасибі за те, що надали безкоштовне тимчасове житло у Німеччині, за подальшу допомогу у пошуку постійного житла, допомогу в оформленні програми тимчасового захисту, за допомогу в інших побутових питаннях. Я зараз перебуваю в рейсі, і мені стало спокійніше, знаючи, що моя сім'я у безпеці».

ПРМТУ дякує німецьким колегам за підтримку українців у таку складну для нас годину. Профспілкова солідарність укотре насправді довела свою силу.

Більше новин з тегом #Моряки

Профспілки домоглися підвищення зарплати для моряків

Новий договір IBF забезпечить підвищення зарплати та покращення умов праці моряків вже з 1 січня 2024 року.

Перспективи для українських моряків на суднах під Данським міжнародним реєстром суден

Сьогодні Данська асоціація судноплавства та Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підписали колективну угоду, що на першому етапі стосується українських офіцерів на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS).

Морська англійська з Профспілкою

Нові горизонти для кар'єри моряків

Великі компанії не використовують адреси електронної пошти Gmail та Yahoo при наборі персоналу

На сайті Міжнародної федерації транспортників www.itfshipbesure.org повідомляється про шахрайські схеми, пов'язані з наймом морського персоналу.

Дякуємо за звернення!