ПРМТУ взяла участь у Конгресі Морської секції SEKO

ПРМТУ взяла участь у Конгресі Морської секції братської профспілки SEKO (Швеція). Лідери цієї профспілки одні з перших підтримали ПРМТУ з початку агресії росії.

У своєму виступі Олег Григорюк, Голова ПРМТУ, докладно розповів про роботу Профспілки в умовах війни, про труднощі, з якими довелося зіткнутися українським транспортникам та про те, як за солідарної підтримки міжнародних партнерів ми їх долаємо.

Так, SEKO надав фінансову допомогу Благодійному фонду «МОРТРАНС», яка була спрямована на підтримку членів Профспілки, які опинилися у тяжкій життєвій ситуації. Крім того, у грудні минулого року члени ПРМТУ з числа плавскладу ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» за підтримки SEKO отримали від ПРМТУ продуктові набори.

Головою Морської секції SEKO був обраний добрий друг нашої Профспілки Кенні Рейнольдз. Олег Григорюк привітав колегу з обранням на посаду та передав пам'ятну плакетку.

Ми вдячні нашим братам та сестрам зі Швеції за їхні слова та дії на адресу українських транспортників.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

Крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків

У рамках Українського морського форуму Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Державна служба морського і внутрішнього транспорту та судноплавства України зробили важливий крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків, підписавши Меморандум про взаємодію.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Дякуємо за звернення!