Звернення ПРМТУ до Міністерства освіти і науки України

Профспілка робітників морського транспорту України, в тому числі, об'єднує близько 12 тисяч курсантів і студентів морських освітніх установ різного рівня акредитації.

У зв'язку з пандемією COVID-19 і заходами, які роблять держави через поширення вірусу, в непростій ситуації опинилися і курсанти, які в цей час перебувають на практиці на борту суден. Вони стали заручниками ситуації і не можуть бути репатрійовані вчасно для здачі випускних іспитів.

ПРМТУ направила звернення до Міністерства освіти і науки України, в якому закликала вжити всіх можливих заходів для відстрочки або перенесення термінів проведення державних підсумкових іспитів для курсантів-випускників морських навчальних закладів усіх форм навчання, що проходять виробничу практику на борту суден і не мають можливості бути вчасно репатрійованими на Батьківщину.

Більше новин з тегом #Моряки

Гана не будет штрафовать суда с непривитым экипажем до февраля

Морская страховая компания Gard сообщила, что Гана отозвала свое распоряжение о наложении штрафов на суда с непривитым персоналом.

Будьте внимательны к предложениям о трудоустройстве

Одной из наиболее распространенных мошеннических схем является рассылка предложений о работе в море от имени известных судоходных компаний.

Осторожно: судно YANGZHOU CONFIDENCE

В ПРМТУ обратился моряк за консультацией относительно судна YANGZHOU CONFIDENCE (IMO 9774850, Маршалловы острова).

Нехватка персонала, загруженность портов и штамм Омикрон: что ждет морское страхование в 2022?

Спустя более двух лет после начала пандемии COVID-19 давление на мировые цепочки поставок не ослабевает, поскольку обширная сеть каналов, включая порты и морские суда, которые используются для распределения товаров, остается в напряженном состоянии.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!