На Філіппінах заброньовані два готелі під карантин для моряків

Міжнародна рада морських роботодавців (IMEC), Міжнародна федерація транспортників (ITF) і філіппінський профспілка моряків AMOSUP в рамках експериментальної програми перевірки екіпажів суден на COVID-19 зарезервували в Манілі два великих готеля для проходження карантину сотнями моряків.

Очікується, що така ініціатива дозволить прискорити зміну екіпажів і звільнити моряків, що застрягли на суднах через пандемію.

Це було зроблено через почастішання звинувачень в підроблених результатах тестів на коронавірус і звісток про спалахи COVID-19 серед членів екіпажів на борту. Через них, зокрема, Морська адміністрація Австралії розглядає можливість заборони на заходження у свої порти тих суден, на борту яких є члени екіпажів з позитивним результатом на коронавірус.

Всього близько 400 номерів були зарезервовані в готелях Manila Marriot і St Giles в Макаті в Манильской агломерації за дуже вигідними цінами. Моряків перевірятимуть на наявність коронавирусу і розміщувати в готелях на двотижневий карантин, протягом якого проведеться спостереження за їх температурою. Дана міра стосується як членів екіпажів, які списуються з суден і збираються додому, так і тих, які прибувають до Маніли, щоб зійти на борт. Статус тестування на COVID-19 буде підтверджуватися за допомогою блокчейн-продукту під назвою myHealth Pass, який недавно був запущений гонконгською некомерційною організацією Crew Assist.

Перші номери будуть доступні з 28 жовтня.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ звернулося з відповідним листом до Міністра інфраструктури України

Шановні моряки!

ПРМТУ та партнери направили лист до КМУ

Щодо механізму надання морякам погодження на перетин кордону для роботи на суднах

Докласти всіх зусиль, щоб запобігти втраті робочих місць українськими моряками

Хорватські колеги підтримали українських моряків

Звернення Голови Европейскої федерації транспортників до міністрів інфраструктури ЕС

У статті «Війна та транспортники», нещодавно опублікованій на нашому сайті, ми висвітлили стратегічну важливість транспорту та усієї транспортної інфраструктури під час війни.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!